• جمعه 03 تیر 1401 - 19:47
  • 126
  • 0 دیدگاه

دیوارنگاره میدان ولیعصر (عاشق شوید) / طرحی از شهید سید محمد بهشتی و یارانش

واضح نیوز اجتماعی : دیوارنگاره میدان ولیعصر با تصویر شهید بهشتی نصب شد / دیوارنگاره میدان ولیعصر با متن عاشق شوید و تصویری از طرحی شهید سیدمحمد بهشتی و یارانش طراحی و نصب شد. به گزارش واضح نیوز ; ب
دیوارنگاره میدان ولیعصر (عاشق شوید) / طرحی از شهید سید محمد بهشتی و یارانش

واضح نیوز اجتماعی : دیوارنگاره میدان ولیعصر با تصویر شهید بهشتی نصب شد / دیوارنگاره میدان ولیعصر با متن عاشق شوید و تصویری از طرحی شهید سیدمحمد بهشتی و یارانش طراحی و نصب شد.

به گزارش واضح نیوز ; با نزدیک شدن به هفتم تیر، سالروز شهادت شهید بهشتی و یاران‌اش دیوارنگاره میدان ولی‌عصر(عج) با طرحی از خانه طراحان انقلاب اسلامی، منقش به تصویر شهید بهشتی شد.

تسنیم نوشت: این طرح براساس یکی از سخنان شهید بهشتی طراحی و اجرا شده است.

دیوارنگاره میدان ولیعصر (عاشق شوید) / طرحی از شهید سیدمحمد بهشتی و یارانش

شهید بهشتی در سخنانی که سال‌های دور و در اوایل انقلاب داشت درباره‌ی عشق این گونه می‌گوید:

«تا آدم این عقل حسابگر و معامله‌گر را از خانه‌ی تنش بیرون نکند، عشق خدا به خانه‌ی دلش قدم نگذارد.
عاشق شوید، برادرها و خواهرها عاشق شوید، زندگی به عشق است. عقل به آدم زندگی نمی‌دهد. عقل به آدم حساب می‌دهد که چه جور بهتر بخورد، چه جور بهتر بخوابد، چه جور بهتر پلاسیده شود، چه جور بهتر دل مرده باشد. عشق است که در درون انسان آتش زندگی و شعله‌ی زندگی را بر می‌افروزاند.
مسلمان عاشق است. عاشق خداست. عاشق حق است، عاشق عدل است. عاشق انسان شدن است. عاشق ملکوت است و دنیا با همه‌ی زیبندگی‌ها و فریبندگی‌ها برایش صرفاً میدان ساخته شدن و ره پیمودن به سوی آن معبود و معشوق جاودانه است.»