• یکشنبه 22 خرداد 1401 - 15:05
  • 203
  • 0 دیدگاه
  • اخبار ,

رئیسی با همسرش به دیدار خانواده شهید حسن صیاد خدایی رفت

دیدار رئیس جمهور رئیسی به همراه همسرش با خانواده شهید حسن صیاد خدایی  واضح نیوز سیاسی: آیت‌الله رئیسی در دیدار با خانواده شهید صیاد خدایی گفت: ترور ناجوانمردانه شهید صیاد خدایی، نشانه زبو
رئیسی با همسرش به دیدار خانواده شهید حسن صیاد خدایی رفت

دیدار رئیس جمهور رئیسی به همراه همسرش با خانواده شهید حسن صیاد خدایی 

واضح نیوز سیاسی: آیت‌الله رئیسی در دیدار با خانواده شهید صیاد خدایی گفت: ترور ناجوانمردانه شهید صیاد خدایی، نشانه زبونی و استیصال بدخواهان نظام جمهوری اسلامی است.

آیت‌الله ابراهیم رییسی، رییس‌جمهور کشورمان که به همراه همسرش در منزل شهید حسن صیادخدایی حضور یافته بود، ضمن دیدار و گفت‌وگو با خانواده شهید، از خداوند متعال برای شهید طلب رضوان الهی و برای همسر، فرزندان و دیگر بازماندگان او صبر و سلامتی مسالت کرد.

وی در این دیدار، گفت: شهیدان و از جمله شهید صیاد خدایی از امتحان خود در دفاع از انقلاب و نظام اسلامی سربلند بیرون آمدند و اقدام ناجوانمردانه دشمنان در ترور این شهید نشانه زبونی و استیصال بدخواهان نظام جمهوری اسلامی است.

 

رییس‌جمهور که با بیان اینکه همه ما در این عالم در حال امتحان و ابتلای دائمی هستیم، گفت: شهید صیاد خدایی از امتحان خود سربلند و سرافراز بیرون آمد و تا لحظه شهادت در سنگر دفاع از انقلاب و نظام اسلامی و ارزش‌ها جانفشانی کرد. نصیب دشمنان و بدخواهان نظام جمهوری اسلامی از این شهادت، لعن و نفرین ابدی است.

 

رییسی خاطرنشان کرد: اینکه معاندین جمهوری اسلامی به جای رویارویی در میدان نبرد، اینگونه ناجوانمردانه اقدام به ترور می‌کنند، نشانه زبونی و استیصال آنان و پیروزی و قدرت جمهوری اسلامی ایران است. شهادت پرچمی است که تا ابد در اهتزاز خواهد ماند. امروز روز امتحان شما خانواده شهید در صبر و ایستادگی بر فراق شهید عزیزتان و روز امتحان ما مسئولان در پاسداشت خون این شهید و دیگر شهیدان گرانقدر کشورمان است.