تبلیغات بنری
رئیس جمهوری ایران از صندوق بین‌المللی پول خواست که با درخواست وام پنج میلیارد دلاری ایران موافقت کند. سخنگوی وزارت خارجه آمریکا می‌گوید که کشورش با این درخواست مخالف است و کمک به ایران به دست مردم نمی‌رسد. با وجود افزایش شمار مبتلایان به ویروس کرونا در ایران رئیس جمهوری بار دیگر در جلسه هیئت دولت بر لزوم بازگشت به کار به ویژه برای کارگران روزمزد تاکید کرد. روحانی از صندوق بین‌المللی پول نیز خواست میان کشورها تبعیض قائل نشود.    حسن روحانی، رئیس جمهوری ایران روز چهارشنبه…
روحانی: صندوق بین‌المللی پول بدون تبعیض با درخواست ایران برخورد کند!

رئیس جمهوری ایران از صندوق بین‌المللی پول خواست که با درخواست وام پنج میلیارد دلاری ایران موافقت کند. سخنگوی وزارت خارجه آمریکا می‌گوید که کشورش با این درخواست مخالف است و کمک به ایران به دست مردم نمی‌رسد.

با وجود افزایش شمار مبتلایان به ویروس کرونا در ایران رئیس جمهوری بار دیگر در جلسه هیئت دولت بر لزوم بازگشت به کار به ویژه برای کارگران روزمزد تاکید کرد. روحانی از صندوق بین‌المللی پول نیز خواست میان کشورها تبعیض قائل نشود. 

 

حسن روحانی، رئیس جمهوری ایران روز چهارشنبه ۲۰ فروردین (۸ آوریل) در جلسه کابینه با تاکید بر پشت‌سر گذاشتن موج اول مبارزه با کرونا در ایران گفت که برای دولت راحت‌ترین کار این است که به مردم بگوید در خانه بمانند اما این کار نشدنی است و ادامه این ممنوعیت برای کسانی که "اگر یک روز کار نکنند دستمزدی ندارند و پول غذای شب ندارند"، ناممکن است. 

 

حسن روحانی در این جلسه از صندوق بین‌المللی پول خواست که با درخواست وام ایران موافقت کند. او گفت: «از همه مجامع بین‌المللی می‌خواهیم که به وظایف قانونی خود عمل کنند ما اگر درخواستی برای وام از صندوق بین‌المللی پول کرده‌ایم، اگر میان ما و دیگر کشورها تبعیض قائل شوند نه برای ما و نه برای افکار عمومی جهان قابل قبول نیست