تبلیغات بنری
 «ماریا زاخاراوا» سخنگوی وزارت خارجه روسیه روز دوشنبه در سخنانی اعلام کرد که کشورهای ایران، ترکیه و روسیه قرار است 22 ماه جاری میلادی (روز چهارشنبه) درباره «روند آستانه»، به صورت غیر حضوری نشست برگزار کنند.سخنگوی وزارت خارجه روسیه تاکید کرد که قرار است در مذاکرات فردا، وزرای خارجه هر یک از سه کشور ضامن روند آستانه شرکت کنند.محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه ایران دیروز در دیدار با بشار اسد رئیس جمهور سوریه در دمشق گفت که مذاکرات روند آستانه درباره اوضاع منطقه ادلب و فعالیت‌های…
روسیه: مذاکرات سه‌جانبه آستانه چهارشنبه برگزار می‌شود

 «ماریا زاخاراوا» سخنگوی وزارت خارجه روسیه روز دوشنبه در سخنانی اعلام کرد که کشورهای ایران، ترکیه و روسیه قرار است 22 ماه جاری میلادی (روز چهارشنبه) درباره «روند آستانه»، به صورت غیر حضوری نشست برگزار کنند.

سخنگوی وزارت خارجه روسیه تاکید کرد که قرار است در مذاکرات فردا، وزرای خارجه هر یک از سه کشور ضامن روند آستانه شرکت کنند.

محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه ایران دیروز در دیدار با بشار اسد رئیس جمهور سوریه در دمشق گفت که مذاکرات روند آستانه درباره اوضاع منطقه ادلب و فعالیت‌های کمیته قانون اساسی سوریه به زودی برگزار می‎شود.

آخرین دور مذاکرات مربوط به روند آستانه در دسامبر گذشته صورت گرفت و قرار بود دور جدید در مارس امسال در ایران برگزار شود که به دلیل شیوع ویروس کرونا لغو شد.