تبلیغات بنری
تیبا ۲ پلاس از هفته گذشته با مدل ۱۳۹۹ به بازار آمده و برای ثبت نام کنندگانش، هزینه ای نزدیک به ۶۶ میلیون تومان را داشته است.   اما با ورود نسخه فول آپشن تیبا هاچ بک به بازار، شاهد بودیم که دلالان قیمت های نجومی را برای این خودرو اعلام می کردند و گاهی عدد ۱۱۰ میلیون تومان را در آگهی های تیبا ۲ پلاس درج می نمودند با توجه به آگهی های موجود در وبسایت های خرید و فروش خودرو، اکثر آگهی های هفته گذشته همچنان باقی مانده اند و گاهی کاهش قیمت را تجربه کرده اند.   با آغاز اولین روز کاری اردیبهشت ۹۹،…
ریزش قیمت روزانه تیبا ۲ پلاس در بازار ادامه دارد

تیبا ۲ پلاس از هفته گذشته با مدل ۱۳۹۹ به بازار آمده و برای ثبت نام کنندگانش، هزینه ای نزدیک به ۶۶ میلیون تومان را داشته است.

 

اما با ورود نسخه فول آپشن تیبا هاچ بک به بازار، شاهد بودیم که دلالان قیمت های نجومی را برای این خودرو اعلام می کردند و گاهی عدد ۱۱۰ میلیون تومان را در آگهی های تیبا ۲ پلاس درج می نمودند


با توجه به آگهی های موجود در وبسایت های خرید و فروش خودرو، اکثر آگهی های هفته گذشته همچنان باقی مانده اند و گاهی کاهش قیمت را تجربه کرده اند.

 

با آغاز اولین روز کاری اردیبهشت ۹۹، شاهد آن هستیم که تیبا ۲ پلاس سفید رنگ مدل ۱۳۹۹ قیمتی نزدیک به ۹۴ تا ۹۵ میلیون تومان را دارد و نمونه های مشکی و نوکمدادی آن تا ۹۹ میلیون تومان هم قیمت گذاری می شوند.