• چهارشنبه 10 آبان 1402 - 18:27
  • 93
  • 0 دیدگاه
  • اخبار ,

زمان دقیق واریز یارانه آبان 1402 اعلام شد + مبلغ

یارانه کمک معیشتی مرحله 153 بر اساس دهک‌بندی اعلامی به حساب سرپرستان خانوار واریز و از ساعت ۱۲ بامداد روز یکشنبه ۲۱ آبان قابل برداشت است. بر اساس اعلام سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها، یارانه
زمان دقیق واریز یارانه آبان 1402 اعلام شد + مبلغ

یارانه کمک معیشتی مرحله 153 بر اساس دهک‌بندی اعلامی به حساب سرپرستان خانوار واریز و از ساعت ۱۲ بامداد روز یکشنبه ۲۱ آبان قابل برداشت است.

بر اساس اعلام سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها، یارانه کمک معیشتی مرحله 153 بر اساس دهک‌بندی اعلامی از سوی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، به حساب سرپرستان خانوار واریز و از ساعت ۱۲ بامداد روز یکشنبه ۲۱ آبان قابل برداشت است.

به گزارش سلام نو به نقل از همشهری آنلاین، بر همین اساس، در صورتی که سرپرستان خانوار جز دهک‌های اول تا سوم هستند، مبلغ ۴۰۰ هزار تومان به‌ازای هر نفر و در صورتی که جز دهک‌های چهارم تا نهم قرار دارند، مبلغ ۳۰۰ هزار تومان به‌ازای هر نفر به حساب آنان واریز خواهد شد.

چنانچه سرپرستان خانوار از کالابرگ الکترونیکی استفاده نکرده باشند رقم کامل یارانه برای آنها قابل برداشت است و در صورت استفاده به همان میزان از یارانه خانوار کسر شده و باقی مانده مبلغ به حساب سرپرست خانوار واریز می‌شود