• پنجشنبه 19 خرداد 1401 - 22:55
  • 1193
  • 0 دیدگاه

زمان و تاریخ پخش فینال عصر جدید مشخص شد (فصل سوم) خرداد ۱۴۰۱

زمان و تاریخ پخش فینال عصر جدید (فصل ۳) مشخص شد خرداد ۱۴۰۱  واضح نیوز اجتماعی ؛ فینال عصر جدید روز شنبه ۲۱ خرداد و یکشنبه ۲۲ خرداد پخش خواهد شد.  با پایان مرحله نیمه‌نهایی فصل سوم
زمان و تاریخ پخش فینال عصر جدید مشخص شد (فصل سوم) خرداد ۱۴۰۱

زمان و تاریخ پخش فینال عصر جدید (فصل ۳) مشخص شد خرداد ۱۴۰۱ 

واضح نیوز اجتماعی ؛ فینال عصر جدید روز شنبه ۲۱ خرداد و یکشنبه ۲۲ خرداد پخش خواهد شد. 

تاریخ پخش فینال عصر جدید روز شنبه و یکشنبه

با پایان مرحله نیمه‌نهایی فصل سوم مسابقه «عصر جدید»، در روز بیست و یکم و بیست و دوم خرداد ماه، افرادی که به فینال عصر جدید راه پیدا خواهند کرد، مشخص می‌شوند. برای اطلاع از زمان پخش فینال عصر جدید با ما همراه شوید.

در آخرین قسمت مرحله نیمه‌نهایی فصل سوم مسابقه عصر جدید که با حضور 5 شرکت‌کننده در روز یکشنبه مورخ 8 خرداد ماه برگزار شد، مجموعا 12 گروه با رای داوران این فصل به مرحله نظرسنجی مردمی راه پیدا کردند تا این بار مردم با رای‌های خود، گروه‌هایی که به فینال عصر جدید می‌روند را انتخاب کنند.

زمان پخش فینال عصر جدید

زمان پخش فینال عصر جدید کی است ؟

مردم تنها تا روز دوازدهم خرداد مهلت داشتند از بین 12 گروه و یا افراد منتخب از جمله «آنیسا و ستیلا»، «گروه ترانه»، «گروه دپا»، «گروه پهلوانک‌های ایران زمین»، «گروه کاکتوس»، «پیمان ابراهیمی»، «ساینا شیخی»، «گروه جنگجویان وشو»، «احسان یاسین»، «گروه زاگرس»، «علی طولایی» و «دختران خورشید» با رای‌های خود 6 گروه را راهی فینال فصل سوم مسابقه استعدادیابی عصر جدید کنند. این گروه‌ها درواقع با رای داوران، امین حیایی، مجید اسماعیلی، کارن همایونفر و ژاله صامتی به این مرحله راه یافتند. پس از آن مردم با رای‌های خود افراد و گروه‌های منتخب که به مرحله فینال خواهند رسید را انتخاب می‌کنند.

منبع: تکراتو