• یکشنبه 29 خرداد 1401 - 17:55
  • 198
  • 0 دیدگاه

زمان پخش سریال جیران و تعداد قسمت های آن چند است

سریال جیران چند قسمت است و چه روزهایی پخش می شود؟ سریال جیران چند قسمت است و چه روزهایی پخش می شود؟ سریال جیران که تاکنون در 19 قسمت آمده است، در 50 قسمت ساخته شده که هر جمعه ساعت 8 صبح در فیلیمو در
زمان پخش سریال جیران و تعداد قسمت های آن چند است

سریال جیران چند قسمت است و چه روزهایی پخش می شود؟

سریال جیران چند قسمت است و چه روزهایی پخش می شود؟ سریال جیران که تاکنون در 19 قسمت آمده است، در 50 قسمت ساخته شده که هر جمعه ساعت 8 صبح در فیلیمو در دسترس کاربران و مخاطبان قرار می گیرد.

مجموعه نمایش خانگی «جیران» جدیدترین اثر حسن فتحی بوده که از 24 بهمن 1400 آغاز به پخش کرده است. «جیران» دارای ژانری عاشقانه تاریخی بوده که روزگار و ماجراهای بعد از مرگ امیرکبیر و قصه آشنایی ناصرالدین شاه با سوگلی اش یعنی جیران را به تصویر کشیده است. سریال «جیران» بعد از پخش توانست از جمله سریال های محبوب و پرمخاطب شبکه نمایش خانگی شود. با اینکه چند ماهی از پخش این سریال می گذرد برای بسیاری از دوستداران فیلم که به تازگی قصد دارند به تماشای «جیران» بنشینند برایشان سوال است که سریال جیران چند قسمت است و چه روزهایی پخش می شود؟ به همین دلیل بر آن شدیم تا در گزارشی مختصر به شرح جزئیات سریال «جیران» و پاسخ به سوال مطروحه بپردازیم.

سریال جیران چند قسمت دارد؟

طبق آنچه که در دیگر خبرگزاری ها اعلام شده است، گویا سریال «جیران» در 50 قسمت ساخته شده و قرار است پخش شود اما در این خصوص که تمام 50 قسمت در یک فصل ساخته شده یا تعدادی در فصل دوم منتشر می شود، خبری رسمی اعلام نشده و در دسترس نیست. لازم به ذکر است که اگر خبری جدید درباره تعداد قسمت ها و فصل دوم توسط سازندگان و عوامل سریال «جیران» اعلام گردد، این خبر در سایت می نویسم به روزرسانی خواهد شد.

سریال جیران چه روزهایی پخش می شود؟

جیران چندشنبه ها میاد؛ علاقه مندان می توانند سریال جیران را روزهای جمعه ساعت 8 صبح از فیلیمو تماشا کنند. «جیران» تاکنون در 19 قسمت آمده است و جمعه هر هفته قسمتی جدید در دسترس کاربران قرار می گیرد.

منبع:مینویسم