• سه شنبه 13 اردیبهشت 1401 - 8:06
  • 229
  • 0 دیدگاه

زندگی پس از زندگی سه شنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ ( سید رضا بیضایی )

پخش آنلاین بازپخش زندگی پس از زندگی دوشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ سید رضا بیضایی را در این صفحه ببینید و بخوانید . قسمت سی و دوم برنامه زندگی پس از زندگی  تجربه گری امروز برنامه زندگی پس از زندگی سید
 زندگی پس از زندگی سه شنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ ( سید رضا بیضایی )

پخش آنلاین بازپخش زندگی پس از زندگی دوشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ سید رضا بیضایی را در این صفحه ببینید و بخوانید .

قسمت سی و دوم برنامه زندگی پس از زندگی 

تجربه گری امروز برنامه زندگی پس از زندگی سید رضا بیضایی با موضوع یاری است . 

ساعت پخش زندگی پس از زندگی 

برنامه زندگی پس از زندگی هر روز ساعت ۱۸:۳۰ از شبکه ۴ پخش می‌شود.  و تکرار و بازپخش آن در همان روز ساعت ۲۳:۳۰ پخش می‌شود. و همچنین باز پخش دوم این برنامه روز بعد ساعت ۱۲:۳۰ پخش می‌شود. 

هدف برنامه زندگی پس از زندگی چیست؟

زندگی پس از زندگی با مجری گری دکتر عباس موزون سعی میکند که به زندگی در برزخ پرداخته شود برزخ دنیای بعد از مرگ بوده که افرادی فوت می‌کنند در آنجا به انتظار می‌نشیند تا روز قیامت فرا برسند درباره برزخ روایات بسیار زیادی نقل شده است کسانی که گناهکار هستند و یا بی گناه هستند بعد از مرگ شان در برزخ باید بمانند تا روز قیامت تکلیفشان مشخص شود که به جهنم بروند یا به بهشت بروند درباره برزخ فلسفه بسیاری وجود دارد که همه ادیان آن را قبول دارند به شما پیشنهاد می کنیم که به پای صحبت های خانم زهرا پورصالح چی و محسن مصلحی بنشینید.

معرفی دکتر عباس موزون مجری زندگی پس از زندگی

دکتر عباس موزون محقق و مجری برنامه زندگی پس از زندگی متولد ۲۴ اسفند ۱۳۵۲ در دزفول خوزستان است . عباس موزون دارای مدرک دکترای رشته مدیریت است. او اجرای برنامه زندگی پس از زندگی را برعهده دارد و در ایام ماه مبارک رمضان، هر روز میزبان یک شخصی است که مرگ را تجربه کرده است. در قسمت زیر تصویری جالب از عباس موزون و فرزندانش را قرار داده ایم.

واضح نیوز