• جمعه 21 مهر 1402 - 8:16
  • 105
  • 0 دیدگاه

زوج های نابارور دارای بیمه سلامت بخوانند

بیمه سلامت چه خدماتی به زوجین نابارور و نازا ارائه می دهد، مدیرکل دفتر خدمات تخصصی سازمان بیمه سلامت ایران، بر افزایش خدمات درمانی زوجین نابارور تاکید کرد. واضح نیوز؛ در کشور نزدیک به ۳۸ هزار زوج ن
زوج های نابارور دارای بیمه سلامت بخوانند

بیمه سلامت چه خدماتی به زوجین نابارور و نازا ارائه می دهد، مدیرکل دفتر خدمات تخصصی سازمان بیمه سلامت ایران، بر افزایش خدمات درمانی زوجین نابارور تاکید کرد.

واضح نیوز؛ در کشور نزدیک به ۳۸ هزار زوج نابارور در سال گذشته شناسایی و نشاندار شدند و به راحتی می‌توانند از حمایت‌های بیمه سلامت در پوشش خدمات درمان ناباروری استفاده کنند.

وی افزود: در ۶ ماه اول سال جاری توانستیم بیش از ۵۰ هزار زوج نابارور را شناسایی و خدمات ناباروری به آنها ارائه دهیم.

کاملی، این درمان‌ها را شامل خدمات دارویی، تشخیصی، آزمایشگاهی و نیز تجهیزات مصرفی برای درمان ناباروری عنوان و تصریح کرد: تحت پوشش قرار دادن زوجین نابارور این امید را در آنها زنده کرده که با حمایت سازمان بیمه سلامت و با پرداخت تنها ۱۰ درصد از هزینه‌ها بتوانند در راستای صاحب فرزند شدن گام برداشته و شاهد رشد جمعیت کشور باشیم.

به گفته وی، در مقایسه با سال گذشته ما با رشد ۲۷۰ درصدی هزینه‌ها در حمایت از زوجین نابارور روبرو بودیم که سازمان بیمه سلامت توانسته حمایت مالی خوبی از این زوجین را به انجام برساند.