• شنبه 28 خرداد 1401 - 19:42
  • 159
  • 0 دیدگاه

ساعت بازپخش برنامه شوکران گفت‌وگوی تلویزیونی مهدوی دامغانی 28 خرداد 1401 شبکه 4

ساعت بازپخش برنامه شوکران گفت‌وگوی تلویزیونی مهدوی دامغانی امشب 28 خرداد 1401 از شبکه 4 سیما پخش میشود . برنامه \"شوکران\" امشب شنبه، ۲۸ خرداد ماه به یاد مرحوم احمد مهدوی دامغانی، اسلام شناس و اس
ساعت بازپخش برنامه شوکران گفت‌وگوی تلویزیونی مهدوی دامغانی 28 خرداد 1401 شبکه 4

ساعت بازپخش برنامه شوکران گفت‌وگوی تلویزیونی مهدوی دامغانی امشب 28 خرداد 1401 از شبکه 4 سیما پخش میشود .

برنامه "شوکران" امشب شنبه، ۲۸ خرداد ماه به یاد مرحوم احمد مهدوی دامغانی، اسلام شناس و استاد دانشگاه به روی آنتن می رود.

به گزارش واضح نیوز، امشب، ۲۸ خرداد ساعت ۲۲ و ۴۵ دقیقه گفت و گوی تلویزیونی مرحوم احمد مهدوی دامغانی، اسلام‌شناس و استاد پیشین دانشگاه‌های تهران، پنسیلوانیا، کمبریج و هاروارد با پیام فضلی‌نژاد در برنامه «شوکران» از شبکه چهار سیما بازپخش می شود.

دکتر احمد مهدوی دامغانی جمعه، ۲۷ خرداد ماه در ۹۵ سالگی از دنیا رفت.

وی که از سال ۱۳۶۴ ساکن آمریکا و مقیم فیلادلفیا بود و ریاست مرکز اسلامی این منطقه را نیز برعهده داشت، در ابتدای این برنامه هنگام سلام دادن به ملت ایران و تنها امام مدفون در ایران امام علی‌بن موسی‌الرضا(ع) اشک در چشمانش حلقه زد.

او گفت: من ۳۵ سال است که جسمم در آمریکاست و روحم در ایران. من همه چیزم در ایران است و دوست دارم این توفیق را داشته باشم که قبل از مرگ عتبه‌بوسی علی‌بن موسی‌الرضا(ع) قسمتم شود و پیکرم در مشهد دفن شود.

مهدوی دامغانی در پایان این برنامه ضمن التماس دعا از بینندگان "شوکران" تصریح کرد: اگر مقدر شود که برای عقیده‌اش جام شوکران بنوشد، طبعاً آماده است. / ایسنا