ساعت بازی پرسپولیس و استقلال تاجیکستان امروز سه شنبه ۱۶ آبان + نتیجه و خلاصه بازی

«ساعت بازی پرسپولیس و استقلال تاجیکستان امروز ۱۶ آبان سه شنبه» هفته چهارم لیگ قهرمانان آسیا: تیم فوتبال پرسپولیس امروز سه‌شنبه ۱۶ آبان از ساعت ۱۷:۳۰ دقیقه به مصاف تیم استقلال تاجکستان
ساعت بازی پرسپولیس و استقلال تاجیکستان امروز سه شنبه ۱۶ آبان + نتیجه و خلاصه بازی

«ساعت بازی پرسپولیس و استقلال تاجیکستان امروز ۱۶ آبان سه شنبه» هفته چهارم لیگ قهرمانان آسیا: تیم فوتبال پرسپولیس امروز سه‌شنبه ۱۶ آبان از ساعت ۱۷:۳۰ دقیقه به مصاف تیم استقلال تاجکستان می‌رود.

پرسپولیس

گزارش تصویری آخرین تمرین پرسپولیس پیش از دیدار با استقلال تاجیکستان

تمرین پرسپولیس

تمرین پرسپولیس 2

تیم پرسپولیس و استقلال تاجیکستان

برگزاری آخرین تمرین پرسپولیس در تاجیکستان با حضور کلیه بازیکنان

تیم فوتبال پرسپولیس برای بازی برابر استقلال تاجیکستان، امروز در شهر دوشنبه آخرین تمرین خود را با حضور کلیه بازیکنان برگزار کرد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، قهرمان فوتبال ایران، امروز (دوشنبه) آخرین جلسه تمرینی خود پیش از دیدار برابر تیم استقلال تاجیکستان از مرحله گروهی رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا را در ورزشگاه محل برگزاری بازی فردا، انجام داد.

تمرین با حضور اصحاب رسانه آغاز شد. خبرنگاران، عکاسان و تصویربرداران پس از ۱۵ دقیقه تهیه گزارش، محل تمرین را ترک کردند.

یحیی گل‌محمد و افشین پیروانی پس از بازدید و بررسی چمن مصنوعی محل برگزاری بازی، با مسوول زمین و ناظر بازی، در خصوص شرایط ورزشگاه و زمین چمن به صحبت پرداخت و از خشکی زمین و آبیاری برای فردا نکاتی را اشاره کرد.

تمرین با حضور کلیه بازیکنان برگزار شد و به مرور کارهای تاکتیکی اختصاص داشت.

یحیی گل محمدی

تیم ما برای بردن، بازی می‌کند: گل‌محمدی: حتی اگر ۱۱ بازیکن داشته باشیم پرسپولیس هستیم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: انگیزه و آمادگی بالایی داریم و از سختی‌های این مسابقه در خانه حریف با خبر هستیم.

به گزارش واضح نیوز به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، یحیی گل‌محمدی در کنفرانس خبری پیش از بازی برابر استقلال تاجیکستان در اولین بازی دور برگشت از مرحله گروهی مسابقات لیگ قهرمانان آسیا در جمع اصحاب رسانه اظهار داشت: همانطور که می‌دانید با توجه به شرایط جدول و شرایطی که برای تیم‌های صعود کننده وجود دارد، همه بازی‌هایی که در مرحله گروهی داریم حساسیت خاص خودش را دارد و هر بازی که جلوتر می‌رویم حساسیت بازی‌ها بیشتر می‌شود‌.