• جمعه 27 آبان 1401 - 9:17
  • 297
  • 0 دیدگاه
  • ورزشی ,

ساعت و تاریخ تشییع پیکر شهید محمد مویدی در شیراز اعلام شد

تاریخ تشییع پیکر شهید محمد مویدی در شیراز ۲۸ آبان اعلام شد .  واضح نیوز؛ تاریخ تشییع پیکر طلبه شهید محمد مویدی که بدست اغتشاشگران به شهادت رسیده بود شنبه ۲۸ آبان در محل شهادت این شهید در خیابا
ساعت و تاریخ تشییع پیکر شهید محمد مویدی در شیراز اعلام شد

تاریخ تشییع پیکر شهید محمد مویدی در شیراز ۲۸ آبان اعلام شد . 

واضح نیوز؛ تاریخ تشییع پیکر طلبه شهید محمد مویدی که بدست اغتشاشگران به شهادت رسیده بود شنبه ۲۸ آبان در محل شهادت این شهید در خیابان معالی آباد شیراز برگزار می‌شود.

ایرانا نوشت: مراسم تشییع پیکر مطهر شهید مویدی بصورت متفاوت با سایر مراسمات گذشته در خیابان معالی آباد شیراز برگزار خواهد شد.

تاریخ و ساعت تشییع پیکر محمد مویدی در شیراز 

تشییع پیکر مطهر طلبه شهید محمد مویدی شنبه ۲۸ آبان ۱۴۰۱ راس ساعت ۹ و ۳۰ دقیقه صبح در محل شهادت این شهید در خیابان معالی آباد از پل بصیرت و مقابل مسجد شهید دستغیب آغاز و تا پارک ملت ادامه خواهد یافت.

وی اضافه کرد: آیین تشییع در خیابان معالی آباد شیراز با سخنرانی در مقابل پارک ملت خاتمه پیدا خواهد کرد.

شیبانی خبر داد: براساس وصیت این شهید والامقام، پیکر مطهر شهید به شهرستان بیضا منتقل و در حسینه‌ای در این شهر به خاک سپرده خواهد شد.

وی در ادامه با بیان اینکه این طلبه به دلیل اصابت کوکتل مولوتوف به سر به شهادت رسیده است، گفت: روحانیون و طلاب سراسر کشور درخواست برخورد شدید با عاملان این رخداد تلخ را مطرح کرده‌اند.

فرماندار شیراز از آحاد مردم و شهروندان برای حضور در آیین تشییع پیکر مطهر این شهید والامقابل دعوت بعمل آورد.

محمد مویدی شامگاه سه شنبه ۲۴ آبان ماه ۱۴۰۱ در برخورد کوکتل مولوتوف به سر توسط اغتشاشگران در خیابان معالی آباد شیراز به شهادت رسید.