• شنبه 22 مهر 1402 - 11:18
  • 168
  • 0 دیدگاه

تاریخ و زمان پخش سریال بچه‌ های ادیب از شبکه دو سیما + داستان و بازیگران

ساعت و تاریخ پخش مجموعه تلویزیونی «بچه‌های ادیب» با حال و هوای مدرسه و مسائل پیرامون دانش‌آموزان از روز شنبه 22 مهر از شبکه دو سیما بازپخش می‌شود. داستان سریال بچه های ادیب
تاریخ و زمان پخش سریال بچه‌ های ادیب از شبکه دو سیما + داستان و بازیگران

ساعت و تاریخ پخش مجموعه تلویزیونی «بچه‌های ادیب» با حال و هوای مدرسه و مسائل پیرامون دانش‌آموزان از روز شنبه 22 مهر از شبکه دو سیما بازپخش می‌شود.

داستان سریال بچه های ادیب روایتگر داستان‌هایی در یک مدرسه به نام «ادیب» است که هر روز با بُروز داستانی، شاهد اتفاقات جدید بین دانش‌آموزان مدرسه خواهیم بود.

«بچه‌های ادیب» تولید گروه کودک و نوجوان شبکه دو در سال‌های ۷۸ و ۷۹ بود که آخرین بار سال ۹۴ از شبکه دو پخش شده بود.

بازیگران

در این مجموعه هنرمندانی همچون بهزاد خداویسی، روح‌الله مفیدی، محمد کاظمی، ابراهیم فرخ منش، احمد میرفخرایی، احمد تاچه‌بندها و جمعی از بازیگران نوجوان به ایفای نقش پرداخته‌اند.

برخی از عوامل که با این مجموعه همکاری داشتند عبارتند از: کامبوزیا پرتوی (نویسنده فیلمنامه)، مجید نورالله‌پور (مدیر تصویربرداری)، محمد حبیبی (صدابرداری، صداگذاری و میکس)، احمد ابراهیمی (نورپرداز)، نسرین غلامی (طراح صحنه و لباس)، مرتضی متولی، کامبیز حریری (تدوین) و محمد کاظمی (مدیر تولید).

ساعت و تاریخ پخش

مجموعه «بچه‌های ادیب» به تهیه‌کنندگی و کارگردانی مرتضی متولی در ۱۴ قسمت از امروز شنبه، ۲۲ مهر هرروز ساعت ۱۵ از شبکه دو پخش خواهد شد.