ساعت پخش و تکرار سریال مدار صفر درجه از شبکه دو با بازی شهاب حسینی

ساعت پخش و تکرار سریال مدار صفر درجه از شبکه دو از شنبه 6 آبان محصول سال 86 که اولین بار از شبکه یک سیما پخش میشد و حالا شبکه دو پخش مجدد آن را از شنبه 6 آبان آغاز کرده است.  سریال «مدار
ساعت پخش و تکرار سریال مدار صفر درجه از شبکه دو با بازی شهاب حسینی

ساعت پخش و تکرار سریال مدار صفر درجه از شبکه دو از شنبه 6 آبان محصول سال 86 که اولین بار از شبکه یک سیما پخش میشد و حالا شبکه دو پخش مجدد آن را از شنبه 6 آبان آغاز کرده است. 

سریال «مدار صفر درجه» از شنبه ششم آبان روانه آنتن شبکه دو می‌شود.

سریال «مدار صفر درجه» به تهیه‌کنندگی حسن بشکوفه و عبدالله شهبازی و کارگردانی و نویسندگی حسن فتحی که نخستین بار سال ۸۶ از شبکه یک پخش شده بود

ساعت پخش و تکرار سریال مدار صفر درجه از شبکه دو سیما

بازپخش سریال مدار صفر درجه از شنبه ششم آبان هرشب ساعت ۲۱:۱۰ از شبکه دو پخش میشود و بازپخش آن روز بعد ساعات ۰۱:۳۰ بامداد، ۱۰ صبح و ۱۶:۲۰ است.

در این مجموعه ۳۰ قسمتی هنرمندانی همچون شهاب حسینی، ناتالی متی، رؤیا تیموریان، مسعود رایگان، پی‌یر داغر، لعیا زنگنه، آتنه فقیه‌نصیری، پیام دهکردی، ایرج راد، رحیم نوروزی، مصطفی عبداللهی، احمد ساعتچیان و… به ایفای نقش پرداخته‌اند.

بهرام زند مدیر دوبلاژ این سریال بود و حدود ۶۰ گوینده همچون پرویز بهرام، احمد رسول‌زاده، فهیمه راستکار، مریم شیرزاد، ناصر طهماسب، ناصر نظامی، حمید منوچهری و… به جای هنرپیشگان داخلی و خارجی در آن به گویندگی پرداخته بودند.