• سه شنبه 04 مهر 1402 - 13:37
  • 17
  • 0 دیدگاه
  • اخبار ,

سرهنگ بوالفضل موسوی‌پور رئیس جدید پلیس راهنمایی و رانندگی تهران + سوابق

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ تغییر کرد / سرهنگ موسوی پور جایگزین سردار حمیدی شد مراسم تودیع سردار محمدحسین حمیدی و معارفه سرهنگ سید ابوالفضل موسوی‌پور به عنوان رئیس جدید پلیس راهنمایی
سرهنگ بوالفضل موسوی‌پور رئیس جدید پلیس راهنمایی و رانندگی تهران + سوابق

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ تغییر کرد / سرهنگ موسوی پور جایگزین سردار حمیدی شد

مراسم تودیع سردار محمدحسین حمیدی و معارفه سرهنگ سید ابوالفضل موسوی‌پور به عنوان رئیس جدید پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ برگزار شد.

به گزارش ایسنا، با حکمی از سوی سردار احمدرضا رادان، فرمانده فراجا؛ سرهنگ سید ابوالفضل موسوی‌پور به عنوان رئیس جدید پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ منصوب شد. پیش از این و از خرداد ماه سال ۱۳۹۹، سردار محمدحسین حمیدی ریاست پلیس راهور تهران بزرگ را برعهده داشت و سرهنگ موسوی‌پور نیز به عنوان جانشین پلیس راهور پایتخت مشغول به فعالیت بود.

مراسم تودیع و معارفه روسای قدیم و جدید پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ نیز صبح امروز با حضور رئیس پلیس راهور فراجا، فرمانده انتظامی تهران بزرگ، جانشین پلیس راهور فراجا و شماری از مسئولان شهری و انتظامی برگزار شد. در این مراسم  سردار محمدحسین حمیدی به گوشه‌ای از اقدامات و فعالیت‌های دوران مدیریتش اشاره کرد و و راهکارهایی برای مدیریت ترافیک در کلانشهر تهران ارائه کرد. حمیدی جزو فرماندهی بود که بر توسعه پیاده‌ محوری و گسترش ناوگان حمل و نقل عمومی در تهران تاکید داشت.

در دوران مدیریت سردار حمیدی، فرماندهی انتظامی تهران بزرگ همواره روندی کاهشی در آمار جانباختگان ناشی از تصادفات رانندگی را به خود اختصاص داده است. همچنین در این دوره طرح‌های نظیر موتوریار نیز به اجرا درآمد که بر اساس آن به جای جریمه و توقیف موتورسیکلت سواران متخلف از ظرفیت آنان برای تامین نظم و امنیت ترافیکی بهره گرفته شد.