• جمعه 06 خرداد 1401 - 23:29
  • 371
  • 0 دیدگاه
  • ورزشی ,

سعید صادقی به استقلال پیوست / مبلغ قرارداد سعید صادقي با استقلال چقدر است؟

واضح نیوز ورزشی / سعید صادقی به استقلال پیوست / مبلغ قرارداد سعید صادقي با استقلال چقدر است؟ سعید صادقی اولین خرید رسمی استقلال در نقل و انتقالات تابستان است. آبی‌ها برای اینکه از رقیب خود در نق
سعید صادقی به استقلال پیوست / مبلغ قرارداد سعید صادقي با استقلال چقدر است؟

واضح نیوز ورزشی / سعید صادقی به استقلال پیوست / مبلغ قرارداد سعید صادقي با استقلال چقدر است؟ سعید صادقی اولین خرید رسمی استقلال در نقل و انتقالات تابستان است.

آبی‌ها برای اینکه از رقیب خود در نقل و انتقالات عقب نیفتند کار انتقال هابک لیگ برتری را به نوعی تمام کرده اند.

 

توافق سعید صادقی با استقلال

ستقلال در حالی لیگ بیست و یکم را با قهرمانی به پایان رساند که ضعف هایی در تیم مجیدی خصوصا در فاز هجومی دیده می شد. آبی ها در میان میدان به یک بازیکن خلاق که توانایی ایجاد تغییر در سبک بازی استقلال را داشته باشد نیاز دارند. به همین دلیل یکی از اهداف اصلی نقل و انتقالات استقلال در تابستان جذب یک هافبک خلاق است.

استقلالی ها برای این منظور طی روهای اخیر سراغ سعید صادقی هافبک تکنیکی گل گهر رفتند و با این بازیکن برای فصل آینده به توافقاتی هم دست پیدا کرده اند.

 

صادقی در فصل جاری عنوان گلساز ترین بازیکن لیگ را فعلا در اختیار دارد و می تواند کمک زیادی به تیم فرهاد مجیدی در میانه میدان بکند. گفته می شود در صورتی که اتفاق غیرمنتظره ای نیفتد هافبک گل گهر به زودی با استقلال قرارداد رسمی خود را امضا خواهد کرد.

 

هر چند شنیده شده این بازیکن در لیست یحیی گل محمدی هم قرار دارد. با این حال به نظر می رسد آبی ها برای اینکه از رقیب خود در نقل و انتقالات عقب نیفتند کار انتقال او را به نوعی تمام کرده اند.

مبلغ قرارداد سعید صادقي با استقلال به محض انتشار توسط باشگاه استقلال،  در ابن بخش خبری ، منتشر خواهد شد.