تبلیغات بنری
یورونیوز : تیم ملی سوئد در مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی روسیه روز سه شنبه موفق شد تیم سوئیس را با نتیجه یک بر صفر شکست دهد.تیم سوئد در مرحله یک چهارم نهایی با برنده بازی انگلستان و کلمبیا روبرو خواهد شد. سوئدی ها از جام جهانی ۱۹۹۴ میلادی تاکنون موفق نشده بودند به مرحله یک چهارم نهایی راه یابند.تک گل سوئد در بازی روز سه شنبه را امیل فوشبری به ثمر رساند.میشائیل لانگ، بازیکن تیم سوئیس در دقیقه چهارم وقت اضافه نیمه دوم بازی از زمین بازی اخراج شد.در مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی روز جمعه تیم های فرانسه…


یورونیوز : تیم ملی سوئد در مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی روسیه روز سه شنبه موفق شد تیم سوئیس را با نتیجه یک بر صفر شکست دهد.
تیم سوئد در مرحله یک چهارم نهایی با برنده بازی انگلستان و کلمبیا روبرو خواهد شد. سوئدی ها از جام جهانی ۱۹۹۴ میلادی تاکنون موفق نشده بودند به مرحله یک چهارم نهایی راه یابند.تک گل سوئد در بازی روز سه شنبه را امیل فوشبری به ثمر رساند.
میشائیل لانگ، بازیکن تیم سوئیس در دقیقه چهارم وقت اضافه نیمه دوم بازی از زمین بازی اخراج شد.
در مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی روز جمعه تیم های فرانسه و اروگوئه به مصاف یکدیگر خواهند رفت. تیم های برزیل و بلژیک نیز در در همین روز با یکدیگر دیدار خواهند کرد.