تبلیغات بنری
با شروع جام جهانی اکثر هنرمندان برای تماشای بازی ها به روسیه سفر کردند . از جمله این بازیگران لیندا کیانی بود که از اولین روزهای جام جهانی در صفحه شخصی خود عکسهایش را منتشر کرد در ورزشگاههای روسیه.     بعد از چند روز عکسهای لیندا کیانی با بهنام بانی خواننده مشهور پاپ منتشر شد که شایعات اشنایی بیشتر این دو هنرمند را قوت بخشید.     لیندا کیانی در ۲۳ شهریور ۱۳۵۹ در آبادان متولد شد. وی دارای یک خواهر و ۴ برادر است. کیانی دوره کارشناسی ارشد فلسفه را در دانشگاه مفید گذرانده‌است.…
شایعاتی در مورد ازدواج لیندا کیانی با خواننده مشهور + تصاویر

با شروع جام جهانی اکثر هنرمندان برای تماشای بازی ها به روسیه سفر کردند . از جمله این بازیگران لیندا کیانی بود که از اولین روزهای جام جهانی در صفحه شخصی خود عکسهایش را منتشر کرد در ورزشگاههای روسیه.

 

 

بعد از چند روز عکسهای لیندا کیانی با بهنام بانی خواننده مشهور پاپ منتشر شد که شایعات اشنایی بیشتر این دو هنرمند را قوت بخشید.

 

لیندا کیانی ازدواج کرد

 

لیندا کیانی در ۲۳ شهریور ۱۳۵۹ در آبادان متولد شد. وی دارای یک خواهر و ۴ برادر است. کیانی دوره کارشناسی ارشد فلسفه را در دانشگاه مفید گذرانده‌است.

فعالیت‌های هنری را با شرکت در دوره‌های آموزش بازیگری در کلاس‌های آموزشی تحت نظارت محمدرضا شریفی نیا و آزیتا حاجیان آغاز کرد. پس از این دوره، در کلاس‌های فن بیان و بدن آقای حمید سمندریان و خانم مهتاب نصیرپور شرکت کرد و با معرفی شریفی نیا وارد مجموعه بازیگران سریال تلویزیونی ساعت شنی شد و با بازی در این مجموعه تلویزیونی در نقش مهتاب، توجه علاقه مندان سینما را به بازی و توانایی‌های خود جلب کرد.

 

جدیدترین عکسهای منتشر شده از لیندا کیانی,عکس لیندا کیانی 2018 , تصاویر لیندا کیانی 97, عکس جالب لیندا کیانی

 

تصاویر دیدنی و جالب  لیندا کیانی

 

عکسهای جدید لیندا کیانی بازیگر خوش چهره سینمای ایران

زیباترین عکسهای لیندا کیانی