• پنجشنبه 02 تیر 1401 - 17:25
  • 244
  • 0 دیدگاه

بیوگرافی و علت شهادت سرگرد محمد یاسمی مامور کلانتری ۱۰۸ نواب تهران + عکس

واضح نیوز حوادث : علت به شهادت رسیدن سرگرد محمد یاسمی مامور کلانتری ۱۰۸ نواب حین در اجرای ماموریت در محله نواب امروز پنجشنبه ۲ تیر ۱۴۰۱ چه بود ؟ به گزارش واضح نیوز؛ سرهنگ جلیل موقوفه‌ای در تشر
بیوگرافی و علت شهادت سرگرد محمد یاسمی مامور کلانتری ۱۰۸ نواب تهران + عکس

واضح نیوز حوادث : علت به شهادت رسیدن سرگرد محمد یاسمی مامور کلانتری ۱۰۸ نواب حین در اجرای ماموریت در محله نواب امروز پنجشنبه ۲ تیر ۱۴۰۱ چه بود ؟

به گزارش واضح نیوز؛ سرهنگ جلیل موقوفه‌ای در تشریح این خبر گفت: صبح امروز زنی با همراه داشتن حکم جلب همسرش به کلانتری ۱۰۸ نواب مراجعه و در خواست اجرای حکم را داشته که در این رابطه سرگرد محمد یاسمی از عوامل کلانتری برای انجام این ماموریت با راهنمایی شاکی به آدرس مورد نظر اعزام شد. 

وی ادامه داد: در مراجعه مامور به در منزل متهم برای تفهیم حکم و انجام دستور مقام قضائی، متهم با اسلحه کمری از در خانه خارج شده و بلافاصله مامور را از ناحیه سینه هدف گلوله قرار داد. او همچنین به سمت شاکی که همسرش بود نیز تیراندازی کرده و وی را مجروح و پس از آن با همان سلاح اقدام به خودکشی کرد.

بیوگرافی سرگرد محمد یاسمی

موقوفه‌ای با بیان اینکه مامور وظیفه شناس به علت شلیک مستقیم گلوله به قلبش به درجه رفیع شهادت نائل شد، گفت: سرگرد محمد یاسمی متولد دی ماه سال ۶۳ ، متاهل و دارای دو فرزند دختر بود.