• یکشنبه 23 مهر 1402 - 8:15
  • 149
  • 0 دیدگاه

آیا قتل داریوش مهرجویی و همسرش در ویلای شخصی کرج صحت دارد؟+ علت واقعی ماجرا چیست

صحت خبر به قتل رسیدن داریوش مهرجویی و همسرش در ویلای شخصی این کارگردان مشهور سینمای ایران که در یک منطقه ویلایی در کرج واقع است. همه اهل هنر را شوکه کرده است. جنایت به قتل رسیدن داریوش مهرجویی در منطق
آیا قتل داریوش مهرجویی و همسرش در ویلای شخصی کرج صحت دارد؟+ علت واقعی ماجرا چیست

صحت خبر به قتل رسیدن داریوش مهرجویی و همسرش در ویلای شخصی این کارگردان مشهور سینمای ایران که در یک منطقه ویلایی در کرج واقع است. همه اهل هنر را شوکه کرده است. جنایت به قتل رسیدن داریوش مهرجویی در منطقه زیبادشت مشکین آباد رخ داده است و دختر داریوش مهرجویی ماجرا را به پلیس خبر داده است.

آیا قتل داریوش مهرجویی و همسرش در ویلای شخصی کرج صحت دارد؟+ علت واقعی ماجرا چیست؟ 

رییس کانون کارگردانان خانه سینما که از ساعت ۲:۳۰ بامداد یکشنبه ۲۲ مهرماه به همراه وحید موساییان و دانش اقباشاوی از اعضای شورای مرکزی کانون در محل حادثه حضور یافته بود، به ایسنا گفت که ترجیح می‌دهم جزییات این جنایت توسط نیروی انتظامی و دادستانی اعلام شود اما اطلاعاتی که در اینجا کسب کردیم، حاکی از آن است که دختر آقای مهرجویی ساعت ۱۰ شب به منزل برگشته و متوجه این فاجعه شده است. 

وی افزود: در حال حاضر، اجساد به پزشکی قانونی منتقل شده و محل حادثه توسط نیروهای پلیس در دست بررسی است. همچنین شواهدی از احتمال سرقت وجود دارد اما در مورد اینکه اتباع غیرایرانی در این جنایت نقش داشته‌اند هنوز شواهدی در دست نیست.

صحت خبر قتل داریوش مهرجویی و همسرش وحیده محمدی‌فر در خانه‌اش در کرج

ماجرای سربری که در فضای مجازی در حال طرح است، صحیح نیست. سردار هداوند فرمانده انتظامی استان البرز به ایسنا گفته است که «شواهد حاکی از آن است که این قتل بر اثر جراحت ناشی از ضربات سلاح سرد از ناحیه گردن و اعضای بدن انجام شده است».

هنوز علت به قتل رسیدن این کارگردان و همسرش مشخص نیست و پلیس در حال تحقیق میباشد. جزییات بیشتری از این حادثه، عاملان آن و انگیزه آن‌ها به صورت رسمی منتشر نشده است