عقب‌نشینی قیمت دلار در بازار ( پنجشنبه ۲٠ مهر ۱۴٠۲)

اکوایران: قیمت دلار بدون حضور نرخ از بازار ارز هرات به کاهش خودش ادامه میدهد. صبح دیروز (چهارشنبه) خبر زلزله هرات به بازار مخابره شد و به خاطر همین حتی کانال‌های نرخ‌دهی هرات که در روزهای قب
عقب‌نشینی قیمت دلار در بازار ( پنجشنبه ۲٠ مهر ۱۴٠۲)

اکوایران: قیمت دلار بدون حضور نرخ از بازار ارز هرات به کاهش خودش ادامه میدهد. صبح دیروز (چهارشنبه) خبر زلزله هرات به بازار مخابره شد و به خاطر همین حتی کانال‌های نرخ‌دهی هرات که در روزهای قبل فقط قیمت فردایی می‌دادند هیچ نرخی نزدند. قیمت دلار در روز چهارشنبه با کاهش، کانال 52 هزار تومان را از دست داد و در بازار فردوسی قیمت بین 51 هزار و 400 تا 51 هزار و 800 تومان در معامله بود. قیمت درهم امارات در 14 هزار و 400 تومان شروع به کار کرد و با کاهش به 14 هزار و 160 تومان رسید.

سکه امامی در کانال ۲۸ میلیونی

قیمت سکه امامی که در روز سه‌شنبه تا 29 میلیون تومان پایین آمده بود در معاملات چهارشنبه به کاهش خودش ادامه داد و در 28 میلیون و 400 هزار تومان کار خودش را به پایان رساند. قیمت خرید سکه هم در بازار 27 میلیون و 500 هزار تومان است که فاصله خرید و فروش سکه به 900 هزار تومان رسیده. سکه رفاه بالاتر از تمامی قیمت‌های سکه بود و در 28 میلیون و 900 هزار تومان بسته شد. البته سکه اتحادیه هم در سایت 28 میلیون و 550 هزار تومان اعلام شده بود که بیشتر از بازار است. در حالت عادی این دو قیمت سکه یعنی رفاه و اتحادیه زیر قیمت بازار نرخ می‌زدند.