• جمعه 21 مهر 1402 - 19:57
  • 97
  • 0 دیدگاه
  • ورزشی ,

علت اخراج جواد نکونام از باشگاه استقلال چیست ! + سند

دلیل اخراج نکونام از سرمربیگری استقلال و حاشیه‌های مدیریتی استقلال تمامی ندارد و این بار یا دامن سرمربی تیم را گرفته یا آتش زیر خاکستری است که به زودی گرد آن بر باشگاه می نشیند! حکم اخراج نکونام
علت اخراج جواد نکونام از باشگاه استقلال چیست ! + سند

دلیل اخراج نکونام از سرمربیگری استقلال و حاشیه‌های مدیریتی استقلال تمامی ندارد و این بار یا دامن سرمربی تیم را گرفته یا آتش زیر خاکستری است که به زودی گرد آن بر باشگاه می نشیند!

حکم اخراج نکونام توسط خطیر امضا شد! + سند

حاشیه‌های مدیریتی استقلال تمامی ندارد و این بار یا دامن سرمربی تیم را گرفته یا آتش زیر خاکستری است که به زودی گرد آن بر باشگاه می نشیند!

اختلاف علی احمدی خطیر معروف به علی خطیر و جواد نکونام از روز اول انتساب مدیرعامل باشگاه استقلال پاشنه آشیل این تیم در فصل جدید رقابت‌های لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور شده و بر کسی پوشیده نیست که حداقل تا روز ۷ مهر ماه ۱۴۰۲ که علیرضا دبیر، رییس فدراسیون کشتی، پیشگام آشتی‌کنان شد، آب این ۲ نفر «توی یک جوب» نمی‌رفت!

به گزارش ورزش دات آنلاین، حالا سندی منتشر شده که این آتش سوزان اختلاف در شهریور ماه به اوج خود رسیده و کار تا آن جا پیش رفته که در جلسه هیئت مدیره باشگاه، مدیرعامل فسخ یک طرفه قرارداد با سرمربی را در دستور جلسه قرار داده و در تاریخ ۱۳ شهریور ۱۴۰۲ در بند ۵ صورت جلسه شماره ۷ باشگاه که با حضور علی خطیر، فرشید هاشم سمیعی، علیرضا خانی، مهدی حیدرزاده و مهدی افضلی تشکیل شده بود، حکم به فسخ یک طرفه قراداد سرمربی تیم داده‌اند و قرار بوده یا قرار است با تفویض اختیار به مدیریت باشگاه این اقدام اجرایی شود. 

منبع:  اعتماد انلاین

تکذیب شد

مدیرعامل استقلال: صورتجلسه اخراج نکونام جعلی بود/ قبل از رفتن او، من می‌روم

علی خطیر در پی انتشار خبر کذب صورتجلسه اخراج جواد نکونام، اظهار داشت:متاسفانه امروز بار دیگر شاهد اقدام بیهوده و بی نتیجه دیگری برای ضربه زدن به اتحاد استقلال بودیم. نامه‌ای بدون امضا، بدون تاریخ و بدون شماره منتشر شد که از اساس غلط و غیر واقعی است. 

خطاب به هواداران محترم و عزیزمان هم می‌گویم اگر من در استقلال بودم و جواد نکونام بخواهد برود، مطمئن باشید یک روز قبل از رفتنش من استعفا می‌دهم و می‌روم.