علت فوت و درگذشت الهام شکیب بازیگر مشخص شد + علت مرگ الهام شکیب درگذشت

علت فوت و درگذشت الهام شکیب بازیگر تئاتر مشخص شد علت مرگ همراه با زمان و تصاویر و جزئیات درگذشت و فوت الهام شکیب بازیگر ایرانی در ۱۴ آبان ۱۴۰۲ در سن ۴۵سالگی در ادامه این صفحه به اطلاع شما می رسانیم مه
علت فوت و درگذشت الهام شکیب بازیگر مشخص شد + علت مرگ الهام شکیب درگذشت

علت فوت و درگذشت الهام شکیب بازیگر تئاتر مشخص شد علت مرگ همراه با زمان و تصاویر و جزئیات درگذشت و فوت الهام شکیب بازیگر ایرانی در ۱۴ آبان ۱۴۰۲ در سن ۴۵سالگی در ادامه این صفحه به اطلاع شما می رسانیم مهرداد یزدانی همسر الهام شکیب با تایید خبر درگذشت همسرش الهام شکیب را رسانه ای کرد. او پس از دوره ای بیماری سرطان، ساعتی پیش درگذشت.

الهام شکیب بازیگر تئاتر، لحظاتی پیش در سن ۴۵ سالگی درگذشت و علت مرگ و درگذشت این بازیگر ایرانی به علت بیماری سرطان ذکر شده است. وی در تاریخ یکشنبه، ۱۴ آبان ماه درگذشت.

الهام شکیب که بازیگر تئاتر بود و با کارگردانان معروف زیادی همکاری داشت در سن ۴۵ سالگی از دنیا رفت. مراسم خاکسپاری متعاقبا اعلام می‌شود.

الهام شکیب در سال ۱۳۵۷ در تهران متولد شد. وی دارای مدرک کارشناسی نمایش با گرایش طراحی صحنه از دانشگاه آزاد اسلامی بود. الهام شکیب کارگردانی نمایش‌های «بیماری خانواده میم»، «یرما» را بر عهده داشته است. وی در فیلم‌هایی چون «مینی‌بوس»، «شاطره»، «دسر توت‌فرنگی»، «روز امتحان»، «بازجویی در کافه تهران» و سریال «خاتون» و همچنین فیلم کوتاه «لطفا یک کارگر ساده» به ایفای نقش پرداخته بود. او همچنین بازیگر نمایش‌های متعددی از جمله «رستم از شاهنامه رفت» زنده‌یاد رضا حداد، «عروس طوقی» نیما دهقان، «خرس» و «یک نوکر و دو ارباب» حمید پورآذری، «شازده احتجات» علی رفیعی، «آوای باد» حمید ابراهیمی، «کلفت‌ها» و «خیلی دیرم شده» محمد عاقبتی، «زنی که زیاد می‌دانست» علیرضا اولیایی، «عروسی شغال» آروند دشت‌آرای و «پرفورمنس» زنده یاد آتیلا پسیانی بوده است. بازی در فیلم‌هایی مانند «مینی‌بوس»، «شاطره»، «دسر توت‌فرنگی»، «روز امتحان»، «بازجویی در کافه تهران» و سریال «خاتون» و همچنین فیلم کوتاه «لطفا یک کارگر ساده» از دیگر فعالیت‌های هنری او به شمار می‌آید.