• چهارشنبه 11 خرداد 1401 - 14:03
  • 181
  • 0 دیدگاه
  • ورزشی ,

علت لغو مسابقه تیم ملی فوتبال ایران و اروگوئه چه بود ؟

دیدار تیم ملی فوتبال ایران و اروگوئه لغو شد. چرا دیدار تیم ملی فوتبال ایران و تیم ملی اروگوئه لغو شد ؟ خبرگزاری موج خبر لغو مسابقه فوتبال ایران و اروگوئه را اعلام کرد.  تیم ملی فوتبال کشورمان
علت لغو مسابقه تیم ملی فوتبال ایران و اروگوئه چه بود ؟

دیدار تیم ملی فوتبال ایران و اروگوئه لغو شد. چرا دیدار تیم ملی فوتبال ایران و تیم ملی اروگوئه لغو شد ؟

خبرگزاری موج خبر لغو مسابقه فوتبال ایران و اروگوئه را اعلام کرد. 

تیم ملی فوتبال کشورمان پیشنهادی برای دیدار مقابل اروگوئه داشت که به دلیل مسیر طولانی تا آمریکای جنوبی از حضور در این دیدار انصراف داد.

به گزارش خبرگزاری موج، تیم ملی فوتبال کشورمان که قرار بود در آمریکای شمالی و برای دیدار با کانادا در خاک این کشور اردوی خود را برپا کند، با لغو این دیدار مسیر خود را تغییر داد و حالا به دنبال برپایی اردو در قطر است. در این بین پیشنهادی هم از سوی اروگوئه برای بازی دوستانه آمده بود که فدراسیون شرایط این پیشنهاد و بازی با اروگوئه را بررسی کرد.

با توجه به زمان پیشنهادی دیدار با اروگوئه که 21 خرداد (11 ژوئن) بود و مسیر طولانی پروازی از خاورمیانه تا مونته‌ویدئو، پایتخت اروگوئه که در جنوب قاره آمریکای جنوبی قرار دارد، دراگان اسکوچیچ از حضور تیمش در این دیدار استقبال نکرده است.

تیم ملی برای حضور در اروگوئه و انجام بازی دوستانه با این تیم، علاوه بر از دست دادن اردوی خود در قطر، فرصت بازی دوستانه بیشتر را هم از دست می‌داد و صرفاً باید در تک بازی مقابل اروگوئه شرکت می‌کرد. از همین رو و با توجه به مسیر طولانی تا کشور اروگوئه، تیم ملی از حضور در این بازی انصراف داد.