تبلیغات بنری
 تسنیم : علیرضا جهانبخش در اولین اظهاراتش به عنوان بازیکن جدید برایتون از یک مبارزه دشوار در زندگی حرفه‌ای خود گفت. او که به عنوان گرانقیمت‌ترین خرید تاریخ برایتون به این باشگاه لیگ برتر انگلیس پیوست در صفحه اینستاگرام خودش نوشت: «خدا را شکر که توانستم این قدم مهم را بردارم . مبارزه جدیدی در زندگی من شروع شده است. خوشحالم که به باشگاه برایتون آمدم و امیدوارم  بتوانم به موفقیت‌های بیشتری در این باشگاه بسیار خوب برسم. ممنونم که تمام این مدت از من حمایت کردید و به…
علیرضا جهانبخش گرانقیمت «باارزش ترین بازیکن برایتون »

 تسنیم : علیرضا جهانبخش در اولین اظهاراتش به عنوان بازیکن جدید برایتون از یک مبارزه دشوار در زندگی حرفه‌ای خود گفت.

 او که به عنوان گرانقیمت‌ترین خرید تاریخ برایتون به این باشگاه لیگ برتر انگلیس پیوست در صفحه اینستاگرام خودش نوشت:

«خدا را شکر که توانستم این قدم مهم را بردارم . مبارزه جدیدی در زندگی من شروع شده است. خوشحالم که به باشگاه برایتون آمدم و امیدوارم  بتوانم به موفقیت‌های بیشتری در این باشگاه بسیار خوب برسم. ممنونم که تمام این مدت از من حمایت کردید و به امید خدا نماینده خوبی برای ایران در لیگ برتر باشم».

 

 علیرضا جهانبخش

 علیرضا جهانبخش با پیراهن تیم برایتون انگلیس


کارهای مربوط به انتقال جهانبخش به برایتون توسط امیر هاشمی‌مقدم، بازیکن سابق استقلال و تیم ملی انجام شد که هم‌اکنون در فوتبال هلند مشغول به فعالیت و مدیر فنی باشگاه NEC نایمخن است. خانم هاشمی‌مقدم نیز که جزو تیم مدیریتی علیرضا جهانبخش است و مدیریت مسائل پزشکی او را نیز به عهده دارد، در تمام مراحل تست‌های پزشکی همراه این بازیکن بود.