• پنجشنبه 29 اردیبهشت 1401 - 18:29
  • 169
  • 0 دیدگاه
  • ورزشی ,

علیرضا فغانی در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر / علیرضا فغانی کدام بازی ها را قضاوت خوهد کرد

واضح نیوز : اسامی داوران جام جهانی قطر اعلام شد/ علیرضا فغانی در میان داوران جام جهانی 2022 قطر گرفت و اسم دو کمک داور ایرانی هم در میان داوران جام جهانی قطر قرار دارد.  ۳ داور ایرانی در جام ج
علیرضا فغانی در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر / علیرضا فغانی کدام بازی ها را قضاوت خوهد کرد

واضح نیوز : اسامی داوران جام جهانی قطر اعلام شد/ علیرضا فغانی در میان داوران جام جهانی 2022 قطر گرفت و اسم دو کمک داور ایرانی هم در میان داوران جام جهانی قطر قرار دارد. 

۳ داور ایرانی در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر 

با انتشار اسامس داوران انتخاب شده بذای قضاوت در جام جهانی قطر ۲۰۲۲ ، نام علیرضا فغانی داور و محمدرضا منصوری و محمدرضا ابوالفضلی دو کمک داور هم در این فهرست دیده می‌شود.

تعداد داوران جام جهانی قطر 

اسامی داوران حاضر در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر در شرایطی اعلام شد که ۳۶ داور وسط، ۶۹ کمک داور و ۲۴ داور ویدئویی (VAR) در فهرست فیفا وجود دارد.

نمایندگان داوری ایران در قطر 

علیرضا فغانی داور بین المللی ایران به همراه محمدرضا منصوری و محمدرضا ابوالفضلی هم نمایندگان داوری ایران در جام جهانی خواهند بود و نامشان در این لیست دیده می‌شود.

سومین تجربه فوتبالی علیرضا فغانی در مسابقات جام جهانی 

تیم داوری ایران در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه شامل علیرضا فغانی، محمدرضا منصوری و رضا سخندان بود. فغانی همچنین تجربه حضور در جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل را هم دارد.

«پیر لوئیجی کولینا» رئیس کمیته داوران فیفا گفت: مثل همیشه، معیاری که ما استفاده کرده‌ایم کیفیت است و نفرات انتخاب شده نشان دهنده بالاترین سطح داوری در سراسر جهان هستند. جام جهانی ۲۰۱۸ تا حدودی به دلیل استاندارد بالای داوری بسیار موفق بود و ما تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا چند ماه دیگر در قطر حتی بهتر شویم. خبرگزاری مهر