تبلیغات بنری
پنتاگون در شرایط تنش فعلی بین دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا و آنگلا مرکل، صدراعظم آلمان در حال بررسی هزینه ها و عواقب خروج گسترده یا انتقال نیروهای مسلح آمریکایی مستقر در آلمان است.اسپوتنیک : روزنامه واشنگتن پست با استناد به چهار منبع نوشته و خاطرنشان می سازد ترامپ در دیدار با مشاورانش، علاقمندی خود به خروج از آلمان را ابراز کرده است. منابع واشنگتن پست اعلام کرده اند ترامپ از ابعاد اروپا متعجب شده و به خاطر کم بودن سهم دیگر کشورهای اروپایی در امنیت عمومی و پائین بودن بودجه دفاعی آنها ابراز نارضایتی…

پنتاگون در شرایط تنش فعلی بین دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا و آنگلا مرکل، صدراعظم آلمان در حال بررسی هزینه ها و عواقب خروج گسترده یا انتقال نیروهای مسلح آمریکایی مستقر در آلمان است.

اسپوتنیک : روزنامه واشنگتن پست با استناد به چهار منبع نوشته و خاطرنشان می سازد ترامپ در دیدار با مشاورانش، علاقمندی خود به خروج از آلمان را ابراز کرده است. منابع واشنگتن پست اعلام کرده اند ترامپ از ابعاد اروپا متعجب شده و به خاطر کم بودن سهم دیگر کشورهای اروپایی در امنیت عمومی و پائین بودن بودجه دفاعی آنها ابراز نارضایتی نموده است.

با این حال منابع واشنگتن پست تاکید کرده اند که فعلاً در پنتاگون فقط در حال مطالعه گزینه های گوناگون هستند.
این خبر که سخنگویان کاخ سفید و ناتو آنرا تکذیب کرده اند، مقامات اروپا را نگران ساخته و آنها برای درک این نکته تلاش می کنند که آیا ترامپ واقعاً قصد دارد ایده خود را اجرا کند یا این تاکتیک مذاکراتی وی در آستانه دیدار سران ناتو در بروکسل است.