تبلیغات بنری
عکسها و بیوگرافی ژاله صامتی بازیگر سریال زیر خاکی و همسرش . ژاله صامتی  متولد ۱۴ فروردین ۱۳۵۱ در تهران بازیگر سینما و تلویزیون است. در ادامه اطلاعات بیشتر درباره ژاله صامتی میخوانید   ژاله صامتی از پدر و مادری ازنایی در تهران زاده شد. وی در رشتهٔ تئاتر از دانشکدهٔ هنر فارغ‌التحصیل شده و فعالیت هنری خود را با حضور در فیلم دت یعنی دختر، به کارگردانی ابوالفضل جلیلی، آغاز کرد و پس از آن در سال ۱۳۷۳ به عنوان بازیگر نقش اول فیلم «دشت ارغوانی» به کارگردانی نادر مقدس انتخاب شد.…
عکسها و بیوگرافی ژاله صامتی بازیگر سریال زیر خاکی و همسرش

عکسها و بیوگرافی ژاله صامتی بازیگر سریال زیر خاکی و همسرش . ژاله صامتی  متولد ۱۴ فروردین ۱۳۵۱ در تهران بازیگر سینما و تلویزیون است. در ادامه اطلاعات بیشتر درباره ژاله صامتی میخوانید

 

ژاله صامتی از پدر و مادری ازنایی در تهران زاده شد. وی در رشتهٔ تئاتر از دانشکدهٔ هنر فارغ‌التحصیل شده و فعالیت هنری خود را با حضور در فیلم دت یعنی دختر، به کارگردانی ابوالفضل جلیلی، آغاز کرد و پس از آن در سال ۱۳۷۳ به عنوان بازیگر نقش اول فیلم «دشت ارغوانی» به کارگردانی نادر مقدس انتخاب شد.

ژاله صامتی


او فعالیت حرفه‌ای خود را با بازی در فیلم‌های سینمایی «سایه به سایه»، «از جنوب تا شمال»، «خفاش»، «آخرین نبرد»، «فرار مرگبار» و «مربای شیرین» پی گرفت.

 


وی همچنین در مجموعه‌های تلویزیونی متعددی از جمله «یحیی و گلابتون»، «سفر به سرزمین ملائک»، «هتل»، «فکر پلید»، «مجتمع فرخ و فرج»، «آژانس دوستی» و «این زمینی‌ها» حضور داشته‌است.

 

 

عکسها و بیوگرافی ژاله صامتی بازیگر سریال زیر خاکی و همسرش