تبلیغات بنری
 پردیس پورعابدینی متولد دهه 70 در تهران، بازیگر تئاتر و سینما است. پردیس پورعابدینی تحصیلاتش تا مقطع دانشگاهی است. شروع فعالیت های هنری پردیس پورعابدینی از تئاتر بوده است وپردیس پورعابدینی جزو بازیگران تازه کار می باشد و اولین حضور جلوی دوربین در سریال آقازاده در نقش راضیه /مانلی مقدم  می باشد. که با بازی در این فیلم توانسته نشان دهد که استعداد خوبی در زمینه بازیگری دارد.   عکسی که پردیس پور عابدینی با ظاهری ساده در صفحه اینستاگرامش منتشر کرده است.     پردیس پورعابدینی با…
عکس اینستاگرامی پردیس عابدینی بازیگر آقازاده پور با ظاهری ساده

 پردیس پورعابدینی متولد دهه 70 در تهران، بازیگر تئاتر و سینما است. پردیس پورعابدینی تحصیلاتش تا مقطع دانشگاهی است. شروع فعالیت های هنری پردیس پورعابدینی از تئاتر بوده است وپردیس پورعابدینی جزو بازیگران تازه کار می باشد و اولین حضور جلوی دوربین در سریال آقازاده در نقش راضیه /مانلی مقدم  می باشد. که با بازی در این فیلم توانسته نشان دهد که استعداد خوبی در زمینه بازیگری دارد.

 

عکسی که پردیس پور عابدینی با ظاهری ساده در صفحه اینستاگرامش منتشر کرده است.

 

عکس اینستاگرامی پردیس عابدینی بازیگر آقازاده پور با ظاهری ساده

 

پردیس پورعابدینی با بازی در سریال آقازاده که در سال 1398 ساخته شده و در تیر سال 1399 از شبکه نمایش خانگی پخش شد، در کنار بازیگرانی معروف همچون امین تارخ، نیکی کریمی، امیر آقایی، مهدی سلطانی، کامبیز دیرباز ، لعیا زنگنه ، سینا مهرداد  و ... نشان داد که استعداد خوبی در زمینه بازیگری دارد و همین سریال باعث شهرت پردیس پورعابدینی شد.