تبلیغات بنری
عکس دیده نشده آوا دارویت بازیگر زن ایرانی-آلمانی با شنل قرمز در رودخانه را تماشا میکنید     بیوگرافی آوا دارویت آوا دارویت بازیگر سینما و تلویزیون متولد ۲2 شهریور ماه سال ۱۳۷۲ در ایتالیا از پدری ایتالیایی و مادری ایرانی است و دارای یک برادر به نام آرمان است. پدر آوا پیترو دارویت(pietro Daroit) ناظر ارشد کارخانه و مادرش منظر دارویت(Manzar Daroit) مهندس معمار (آرشیتکت) است. زندگی در ایتالیا و بازگشت به ایرانآوا دارویت دوران کودکی خود را در ایتالیا سپری کرده است و تا سن ۷ سالگی به همراه…
عکس دیده نشده آوا دارویت با شنل قرمز در رودخانه

عکس دیده نشده آوا دارویت بازیگر زن ایرانی-آلمانی با شنل قرمز در رودخانه را تماشا میکنید

 

 

بیوگرافی آوا دارویت

آوا دارویت بازیگر سینما و تلویزیون متولد ۲2 شهریور ماه سال ۱۳۷۲ در ایتالیا از پدری ایتالیایی و مادری ایرانی است و دارای یک برادر به نام آرمان است. پدر آوا پیترو دارویت(pietro Daroit) ناظر ارشد کارخانه و مادرش منظر دارویت(Manzar Daroit) مهندس معمار (آرشیتکت) است.

 

زندگی در ایتالیا و بازگشت به ایران

آوا دارویت دوران کودکی خود را در ایتالیا سپری کرده است و تا سن ۷ سالگی به همراه خانواده اش ساکن ایتالیا بود، بعد از بازگشت به ایران به شهر میانه در استان آذربایجان شرقی رفته و دوران ابتدایی خود را در آنجا گذراند. وی هم اکنون در شهر تهران زندگی می کند.

آوا دارویت,بیوگرافی آوا دارویت,عکس آوا دارویت