1 ​ 2 فال روزانه جمعه 26 اردیبهشت 99 | فال حافظ و فال روز تولد 99/02/26

واضح | پورتال خبری و سبک زندگی

فال روزانه جمعه 26 اردیبهشت 99 | فال حافظ و فال روز تولد 99/02/26

فال امروز 26 اردیبهشت 99,فال روزانه 99/02/26,فال روز تولد 26 اردیبهشت 99,فال حافظ 26 اردیبهشت 99,

فال روزانه جمعه 26 اردیبهشت 99 | فال حافظ و فال روز تولد 99/02/26    فال روز تولد (99/02/26)           دوست عزیزی که 26 اردیبهشت به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!   شما شخصی پرانرژی، بشاش، مثبت‌اندیش، عملگرا، واقع بین، وقت شناس، با اراده و مهربان هستید. این ویژگی های مثبت شما را نزد همه محبوب می کنند و دیگران از مصاحبت با شما لذت می برند. در تمام طول سال شما سالم و سرحال خواهید بود، اما ممکن است وضعیت سلامتی بعضی از اعضای خانواده‌تان باعث نگرانی شما…

تبلیغات بنری
فال روزانه جمعه 26 اردیبهشت 99 | فال حافظ و فال روز تولد 99/02/26    فال روز تولد (99/02/26)           دوست عزیزی که 26 اردیبهشت به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!   شما شخصی پرانرژی، بشاش، مثبت‌اندیش، عملگرا، واقع بین، وقت شناس، با اراده و مهربان هستید. این ویژگی های مثبت شما را نزد همه محبوب می کنند و دیگران از مصاحبت با شما لذت می برند. در تمام طول سال شما سالم و سرحال خواهید بود، اما ممکن است وضعیت سلامتی بعضی از اعضای خانواده‌تان باعث نگرانی شما…
فال روزانه جمعه 26 اردیبهشت 99 | فال حافظ و فال روز تولد 99/02/26

فال روزانه جمعه 26 اردیبهشت 99 | فال حافظ و فال روز تولد 99/02/26

 

 فال روز تولد (99/02/26)

 

 

 

 

 

دوست عزیزی که 26 اردیبهشت به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

 

شما شخصی پرانرژی، بشاش، مثبت‌اندیش، عملگرا، واقع بین، وقت شناس، با اراده و مهربان هستید. این ویژگی های مثبت شما را نزد همه محبوب می کنند و دیگران از مصاحبت با شما لذت می برند. در تمام طول سال شما سالم و سرحال خواهید بود، اما ممکن است وضعیت سلامتی بعضی از اعضای خانواده‌تان باعث نگرانی شما شود. امسال وضعیت مالی شما خیلی خوب خواهد بود و از لحاظ مادی به مشکلی بر نخواهید خورد. فعالیت های اقتصادی و تجاری که امسال آغاز می کنید با موفقیت همراه خواهند بود و شروع یک شراکت تجاری برایتان بسیار سودآور خواهد بود. سرمایه گذاری در هر زمینه ای برایتان سودبخش خواهد بود. مهارتی که در برقراری ارتباط با دیگران دارید به شما کمک خواهد کرد که عملکرد حرفه ای خود را بهبود ببخشید و با افراد جدیدی آشنا خواهید شد که پروژه های کاری جدید و موقعیت های حرفه ای بسیار خوبی را برایتان به وجود خواهند آورد. اواخر سال خودتان را برای ترفیع رتبه و یا افزایش حقوق آماده کنید. اگر هنوز تنها و مجرد هستید امسال فرصت بسیار خوبی برای پیدا کردن نیمه‌ی گمشده‌تان خواهد بود. بهترین ماه های سال آذر، اسفند، فروردین و اردیبهشت خواهند بود.

 

 

 

♈ فال روزانه متولدین فروردین

شاید امروز وقت مورد نیاز برای انجام کارهای روزمره‌تان را دست کم بگیرید، ولی این اشتباه شما مشکلات جبران ناپذیری برایتان ایجاد نخواهد کرد. در واقع اگر برخی از جزئیات را نادیده بگیرید و با تمام سرعت پیش بروید به مشکل خاصی بر نخواهید خورد. با این حال باید سعی کنید کارهایتان را به بهترین نحو ممکن انجام دهید، در غیر این صورت به احساس رضایت خاطر دست نخواهید یافت. این که بتوانید بین تمام این کارها تعادل ایجاد کنید فقط به خودتان بستگی دارد. دیگر وقت آن رسیده است که از خواب غفلت بیدار شده و کارهایی که به رسیدگی فوری شما نیاز دارند را از نظر بگذرانید، این که خودتان را به خواب بزنید شما را به جایی نخواهد رساند.

 

 

 

فال حافظ مخصوص متولدین فروردین:

 

خیال روی تو در هر طریق همره ماست***نسیم موی تو پیوند جان آگه ماست

 

به رغم مدعیانی که منع عشق کنند***جمال چهره تو حجت موجه ماست

 

تعبیر:چرا عاقل کند کاری ک باز آرد پشیمانی. از کاری که کرده ای بسیار نادم و پشیمانی. با شکست مواجه شده ای و فکر می کنی دیگر کسی تو را دوست ندارد و مورد احترام نیستی. اما مرور زمان همه چیز را دست می کند. مطمئن باش این شکست مقدمه ای است برای پیروزی بزرگ انشاالله.

 

 

 

فال روزانه جمعه 26 اردیبهشت 99 + فال حافظ و فال روز تولد 99/02/26

فال روزانه جمعه 26 اردیبهشت 99 + فال حافظ و فال روز تولد 99/02/26

 

 

♉ فال روز متولدین اردیبهشت

امروز در مدیریت برنامه‌هایتان خیلی جدی عمل می کنید زیرا می خواهید هر چه سریعتر آنها را به انجام برسانید و وقتی را هم برای تفریح و سرگرمی‌تان بگذارید. رسیدن به همه این کارها به برنامه جدی‌تری نیاز دارد، ولی این بدان معنا نیست که باید خودتان را به خاطر جزئیات بی اهمیت آزار دهید. اگر بیش از حد خودتان را درگیر جزئیات کنید نخواهید توانست تغییرات غیر منتظره ای که ممکن است در برنامه‌هایتان پیش بیایند را مدیریت کند. ترکیبی از آمادگی و انعطاف پذیری شما را در برابر هر چیزی آماده خواهد کرد. امروز روز خیلی خوبی برای ایجاد تغییر در کمد لباس یا دکوراسیون منزلتان است، اگر پول ندارید چیزی بخرید حداقل چیزهایی که دیگر لازم ندارید را دور بیندازید!

 

 

 

فال حافظ مخصوص متولدین اردیبهشت:

 

چه لطف بود که ناگاه رشحه قلمت***حقوق خدمت ما عرضه کرد بر کرمت

 

به نوک خامه رقم کرده‌ای سلام مرا***که کارخانه دوران مباد بی رقمت

 

تعبیر: راه به جایی نداری. همه درها به رویت بسته شده و فکر می کنی دنیا نیز از هر جهت روی خشم به تو نشان می دهد. دیگران هم به جای کمک مسخره ات می کنند و مدام ایراد می گیرند. پس تو هم رازهای درونت ر فاش نکن. امیدوار باش. تو تا روز قیامت با جور زمانه در جنگ و ستیز هستی.

 

 

 

فال روزانه جمعه 26 اردیبهشت 99 + فال حافظ و فال روز تولد 99/02/26

فال روزانه جمعه 26 اردیبهشت 99 + فال حافظ و فال روز تولد 99/02/26

 

 

♊ فال امروز متولدین خرداد

امروز به شما توصیه می شود که در مقابله با موقعیت های استرس‌زا راحت‌ترین راه ممکن را در پیش بگیرید، به ویژه اگر از طرف خانواده و دوستانتان با مخالفت مواجه شدید. شاید حتی اگر ترجیح می دهید به جای حرف زدن عمل کنید هم لازم شود برخی از کارهایتان را توجیه کنید. در هر صورت اگر می خواهید مورد حمایت دیگران قرار بگیرید نسبت به خودتان و برنامه‌هایتان خیلی صریح حرف بزنید و هیچ تردیدی از خودتان نشان ندهید. به تصویر کشیدن اهدافتان در ذهنتان به شما کمک خواهد کرد تا احتمال موفقیتتان بیشتر شود. در محل کارتان فشار زیادی احساس می کنید و در خانه هم بچه‌ها مدام بهانه می گیرند و به توافق رسیدن با همسرتان نیز ساده نخواهد بود، امروز کمی صبرتان را زیاد کنید.

 

 

 

فال حافظ مخصوص متولدین خرداد:

 

سر ارادت ما و آستان حضرت دوست***که هر چه بر سر ما می‌رود ارادت اوست

 

نظیر دوست ندیدم اگر چه از مه و مهر***نهادم آینه‌ها در مقابل رخ دوست

 

تعبیر:افسوس ایام گذشته سودی ندارد. به آینده فکر کن. معامله ای می کنی که بسیار سودمند است. ولی طمع نکن. صداقت داشته باش و حقیقت را بگو. کار امروز را به فردا نینداز. از یار خود رنجیده خاطر نباش. دروغ و بدی ها را فراموش کن تا خورشید عشق به رویت لبخند بزند.

 

 

 

فال روزانه جمعه 26 اردیبهشت 99 + فال حافظ و فال روز تولد 99/02/26

فال روزانه جمعه 26 اردیبهشت 99 + فال حافظ و فال روز تولد 99/02/26

 

 

♋ فال روزانه متولدین تیر

امروز دیگر زمان آن رسیده است که تمام آن ارزش‌هایی که از کودکی به شما یاد داده‌اند را یک بار دیگر از نظر بگذرانید و ببینید کدام یک از آنها حقیقی هستند و کدام‌ها را باید برای همیشه کنار بگذارید. دلتان می خواهد می توانستید سفر کوتاهی ترتیب دهید، ولی کارهای روزمره‌تان خیلی ضروری تر از آن به نظر می رسند که بتوانید آنها را به وقت دیگری واگذار کنید. همانطور که منفعل بودن به نفعتان نیست، نشان دادن رفتارهای تند و غیر قابل پیش بینی هم هیچ کمکی برای به دست آوردن آنچه می خواهید به شما نخواهد کرد. داشتن رفتار و نگرشی مثبت و کنار آمدن با دیگران خیلی سریعتر و راحتتر شما را به نتیجه مطلوبتان خواهد رساند.

 

 

 

فال حافظ مخصوص متولدین تیر:

 

برو به کار خود ای واعظ این چه فریادست***مرا فتاد دل از ره تو را چه افتادست

 

میان او که خدا آفریده است از هیچ***دقیقه‌ایست که هیچ آفریده نگشادست

 

تعبیر: اینقدر ظاهربین نباش. ظواهر تو را فریب داده اند و بابت این مسئله از تو سوئ استفاده می کنند. فکر می کنی اگر جواب رد بشنوی میمیری و شفای دردت را فقط رسیدن به یار میدانی. هر چند که او کوچکترین توجهی به تو ندارد. خودت را خسته نکن.

 

 

 

فال و طالع بینی متولدین مرداد

با وجود این که ممکن است نگران مشکلات مالی باشید که دست و بال شما را بسته‌اند و نمی گذارند آن طوری که دلتان می خواهد خرج کنید، امروز ناگهان فشاری که احساس می کنید سبک تر خواهد شد. بدون آن که انتظارش را داشته باشید پولی به دستتان خواهد آمد یا متوجه خواهید شد قرضی که فکر می کردید پس نداده‌اید را قبلا پرداخت کرده‌اید. فقط مواظب باشید بیش از اندازه خوشبین نباشید و تصمیمات مالی‌تان را بر اساس حساب و کتاب های دقیق بگیرید و احساسی عمل نکنید. شما همیشه در لباس خریدن خیلی سخت می گیرید و مدام نگران این هستید که لباسی که انتخاب کرده‌اید از مد افتاده باشد یا زیادی همه گیر شده باشد، کمی هم به حرف دلتان گوش کنید.

 

 

 

فال حافظ مخصوص متولدین مرداد:

 

حسنت به اتفاق ملاحت جهان گرفت***آری به اتفاق جهان می‌توان گرفت

 

افشای راز خلوتیان خواست کرد شمع***شکر خدا که سر دلش در زبان گرفت

 

تعبیر:آنقدر پیشرفت می کنی که نامت بر سر زبان ها می افتد. در علم و تحصیل بکوش که در این راه با تو قیاس نیست. اما هوشیار باش حسد ورزان زیر پایت را خالی نکنند. با خدا باش، نمازت را به موقع بخوان تا او هم کمکت کند.

 

فال امروز متولدین شهریور

امروز نباید تنها روی کمک های دیگران حساب کنید و باید برای مواجهه با مشکلاتی که دارید از مهارت های شخصیتان استفاده کنید. نه این که دیگران نخواهند به شما کمک کنند، ولی نزدیک‌ترین دوستانتان هم غیر قابل پیش بینی به نظر می رسند و ممکن است بدون این که خبری به شما بدهند ناگهان غیبشان بزند. خوشبختانه شما خودتان می توانید از پس مسائلتان بربیایید، اگر هم کسی سر و کله‌اش پیدا شد و خواست به شما کمک کند هم که چه بهتر! دنیا منتظر هیچ کسی نمی ماند، پس خودتان به دنبال پیشرفت باشید. اگر نتوانسته‌اید رشته تحصیلی مورد علاقه‌تان را دنبال کنید الان فرصت خوبی است برای این که به دنبال علاقه تان رفته و در رابطه با آن مطالعه کنید.

 

 

 

فال حافظ مخصوص متولدین شهریور:

 

به جان خواجه و حق قدیم و عهد درست***که مونس دم صبحم دعای دولت توست

 

سرشک من که ز طوفان نوح دست برد***ز لوح سینه نیارست نقش مهر تو شست

 

تعبیر: آنقدر در حال و هوای یار به وصال فکر کرده ای که زندگی را فراموش کرده و تمام سختی ها را به جان خریده ای. دل . دیده ات را با گریه به تاراج داده دیگر اشکی باقی نمانده است. هر چه مقدر و قسمت باشد همان می شود. امیدت را هیچ وقت از دست نده چون خداوند ارحم و الراحمین است.

 

 

 طالع بینی روزانه متولدین مهر

این روزها احساس اشتیاق و بیقراری در وجود شما موج می زند، چرا که احساس می کنید به خواسته‌هایتان بسیار نزدیک شده‌اید، ولی هنوز دستتان به آنها نمی رسد. امروز هر تغییری که در نقشه‌تان برای تسریع دست یابی به این اهدافتان ایجاد کنید مثل این است که بخواهید پوست تخم مرغ‌ها را زودتر بشکنید تا جوجه هایشان زودتر بیرون بیایند، در حالی که این کار تنها باعث مردن جوجه های بیچاره خواهد شد. بهتر است خودتان را برای پیشبرد نقشه های قبلی‌تان آماده تر کنید و تلاش بیشتری به خرج دهید و در آرامش منتظر به ثمر نشستن زحمات خود بنشینید. اینقدر نگران تایید و تحسین دیگران نباشید، خودکفایی و باور داشتن خودتان یکی از نقاط قدرتتان خواهد بود.

 

 

 

فال حافظ مخصوص متولدین مهر:

 

حسنت به اتفاق ملاحت جهان گرفت***آری به اتفاق جهان می‌توان گرفت

 

افشای راز خلوتیان خواست کرد شمع***شکر خدا که سر دلش در زبان گرفت

 

تعبیر:به عهدی که بسته ای وفا کن تا روزگارت مثل عید همیشه خوش و بهاری باشد. غم از دلت بیرون می رود و جای آن را شادی می گیرد. همت داشته باش. طالع تو بسیار روشن است. شکر خدا را بجا بیاور زیرا خزان به زندگی تو راه ندارد. و از این فرصتی که به دست آورده ای نهایت استفاده را ببر.

 

 

 

divider1

 

 

♏ فال روزانه متولدین آبان

امروز پیش بردن برنامه های قبلی‌تان شاید کار چندان ساده ای نباشد، چرا که احتمال دارد افرادی که قرار بوده در عملی کردن نقشه‌هایتان به شما کمک کنند به وعده‌هایشان عمل نکنند و در آخرین لحظه شما را دست تنها بگذارند. شاید این کار آنها بی نظمی ‌هایی در برنامه‌تان ایجاد کند، ولی همه چیز از دست نخواهد رفت و با ایجاد تغییراتی جزئی در مسیرتان خواهید توانست حتی نتایجی بهتر از آنچه انتظارش را داشته‌اید به دست بیاورید. فقط حواستان باشد هر کاری که می کنید نگذارید انرژی منفی این افراد بدقول روزتان را خراب کند. روی پای خودتان بایستید و کارهایتان را پیش ببرید تا در پایان روز رضایت خاطری وصف ناشدنی را تجربه کنید.

 

 

 

فال حافظ مخصوص متولدین آبان:

 

می‌دمد صبح و کله بست سحا***الصبوح الصبوح یا اصحاب

 

می‌چکد ژاله بر رخ لاله***المدام المدام یا احباب

 

تعبیر:از شر شیطان به خدا پناه ببر، جز خدا کسی با تو نیست. فعلا جور و ستم بر روی سرت سایه انداخته و با گوشه نشینی و آه کشیدن کار درست نمی شود. در راهی که قدم می گذاری کسی حمایتت نمی کند. با آرزوی مرگکردن هم کاری از پیش نمی بری. نه خود را آزار بده و نه دیگران را. پایان شب سیه سپید است. انشاالله.

 

 

 

فال روز متولدین دی

امروز احساس می کنید سرتان بیش از آن شلوغ است که بخواهید در فعالیت های اجتماعی هم شرکت کنید. دلتان می خواهد بخشی جدایی ناپذیر از خانواده و جامعه‌تان باشید، ولی در حال حاضر آنقدر مسائل شخصی خودتان را جدی گرفته‌اید که جایی برای آنها باقی نمی ماند. با این حال فاصله گرفتن از آنهایی که دوستتان دارند اصلا کار خوبی نیست. حمایتی که از دیگران می کنید در دراز مدت همراه با سودش به شما باز خواهد گشت. امروز با بحرانی هر چند کوچک در رابطه عاطفی‌تان مواجه خواهید شد و مسلما شما آدمی نیستید که بخواهید آن را حل نکرده رها کنید. میزان تلاشی که هر یک از طرفین برای پیشبرد این رابطه می کند می تواند محور اساسی مشکلات امروزتان باشد.

 

 

 

فال حافظ مخصوص متولدین دی:

 

ساقیا برخیز و درده جام را***خاک بر سر کن غم ایام را

 

ساغر می بر کفم نه تا ز بر***برکشم این دلق ازرق فام را

 

تعبیر:از روزگار انتظار بی اندازه داری و مرتب گله می کنی. زیاد شکایت نکن. حوادثی برایت اتفاق می افتد تا امتحان شوی. غم دنیا را نخور اینها همه خواست خداوند است پس از روزهای خوش زندگیت نهایت استفاده را بکن و از آنلذت ببر و قدر نعمت های خدا را بدان.

 

 

 

divider1

 

 

♒ فال متولدین بهمن

بحث کردن در مورد احساسات برای شما بهمن ماهی های منطق گرا اصلا کار راحتی نیست. ولی امروز نگرانی‌هایتان به ترجیحات شخصیتان غلبه کرده و شما را تشویق می کنند مسئله ای که مدت هاست به تأخیر انداخته شده است را مورد بررسی قرار دهید. خوشبختانه شما می توانید بین منطق و احساستان تعادل برقرار کرده و در حال بررسی احساسات تردیدآمیز خود واقعیات را نیز مد نظر داشته باشید. هرچقدر صحبت کردن درباره این موضوع را به تعویق بیندازید حل کردن آن دشوارتر خواهد شد، پس همین حالا دست به کار شوید. امروز برای شما روزی فوق‌العاده برای ترک سیگار، تغییر رژیم غذایی و یا آغاز ورزش کردن می تواند باشد.

 

 

 

فال حافظ مخصوص متولدین بهمن:

 

زاهد ظاهرپرست از حال ما آگاه نیست***در حق ما هر چه گوید جای هیچ اکراه نیست

 

در طریقت هر چه پیش سالک آید خیر اوست***در صراط مستقیم ای دل کسی گمراه نیست

 

تعبیر: شما پیشرفت زیادی می کنید. با حسن خلقی که دارید همه به شما علاقمند هستند. از خوبی و مهربانی دست بر ندار که راز موفقیت شما در همین خصلت است.

 

 

 

divider1

 

 

♓ فال روزانه متولدین اسفند

امروز رفتارتان با اطرافیانتان مدام در حال تغییر است و هر لحظه ممکن است به روش متفاوتی با آنها برخورد کنید. به جای این که همه را از خود دلخور کرده و برانید شاید بهتر باشد کمی با خودتان خلوت کنید. این تنهایی ممکن است نتایج مثبتی برای شما به همراه داشته باشد. با وجود فراز و نشیب های موجود در زندگی اجتماعی‌تان، بحران عاطفی چند وقت گذشته‌تان امروز به نفع شما ورق خواهد خورد. هرچند کاملا طبیعی است که احساساتتان به مرور زمان تغییر پیدا کنند، ولی به نظر می رسد که بالاخره دارید از لحاظ عاطفی به ثبات می رسید. اگر بجای انتظارات عجیب و غریب طرف مقابل‌تان را همان طوری که هست بپذیرید سعادت و خوشبختی را تجربه خواهید کرد.

 

 

 

فال حافظ مخصوص متولدین اسفند:

 

روی تو کس ندید و هزارت رقیب هست***در غنچه‌ای هنوز و صدت عندلیب هست

 

گر آمدم به کوی تو چندان غریب نیست***چون من در آن دیار هزاران غریب هست

 

تعبیر: اینقدر ظاهربین نباش. ظواهر تو را فریب داده اند و بابت این مسئله از تو سوئ استفاده می کنند. فکر می کنی اگر جواب رد بشنوی میمیری و شفای دردت را فقط رسیدن به یار میدانی. هر چند که او کوچکترین توجهی به تو ندارد. خودت را خسته نکن.