فال روزانه پنجشنبه 26 خرداد 1401 + فال حافظ و فال روز تولد 1401/3/26

فال امروز پنجشنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۱ و فال ۲۶ خرداد و فال حافظ و فال روز تولد پنجشنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۱ را در این گزارش مرور کنید . فال روز تولد (۱۴۰۱/۳/۲۶) دوست عزیزی که ۲۶ خرداد به دنیا آمده ای، تولدت مبار
فال روزانه پنجشنبه 26 خرداد 1401 + فال حافظ و فال روز تولد 1401/3/26

فال امروز پنجشنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۱ و فال ۲۶ خرداد و فال حافظ و فال روز تولد پنجشنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۱ را در این گزارش مرور کنید .


فال روز تولد (۱۴۰۱/۳/۲۶)

دوست عزیزی که ۲۶ خرداد به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

شما شخصی پر شور و انرژی، وفادار، جذاب، باهوش و همیشه آماده‌ی کمک به دیگران هستید. شما از حافظه ای بسیار قوی برخوردار هستید و قدرت درک و یادگیری خیلی بالایی دارید. شما می توانید خیلی راحت در مقام رهبری و مدیریت قرار بگیرید و دیگران را با موفقیت هدایت کنید، اما به خاطر دمدمی مزاجی، لجبازی و کینه توزی خود فرصت‌ها و موقعیت های زیادی را از دست می دهید. شما امسال در هر زمینه ای که فعالیت کنید نتایج خیلی خوبی را به دست خواهید آورد، اما برای به دست آوردن نتایج مورد نظرتان مجبور خواهید بود تمام توان و انرژی خود را به کار بگیرید و زمان زیادی را به انتظار بنشینید. ناتوانی در به دست آوردن حمایت دیگران برای پیش بردن پروژه ای که در دست انجام دارید باعث احساس نارضایتی و سردرگمی شما خواهد شد. نیمه‌ی دوم سال برای انجام فعالیت های اقتصادی دوره‌ی خیلی بهتری خواهد بود، اما حتی در این زمان هم بهتر است از انجام هرگونه شراکت و فعالیت اقتصادی مشترک با دیگران خودداری کنید. آنهایی که هنوز تنها هستند به احتمال زیاد پیش از پایان امسال نیمه‌ی دیگر خود را پیدا خواهند کرد و خیلی از آنهایی که شریک راه خود را پیدا کرده‌اند هم به خانه‌ی بخت خواهند رفت. با وجود تمام تنش‌ها و استرس‌هایی که در فضای کاری و حرفه ای به شما وارد خواهد شد از لحاظ سلامتی با مشکل خاصی مواجه نخواهید بود. ماه های تیر، مهر، آذر بهترین و مهم‌ترین ماه های سال خواهند بود.

 

♈ فال روزانه متولدین فروردین

امروز به زبان آوردن راز بزرگی که مربوط به گذشته می شود به نظرتان ایده خیلی خوبی می آید تا این که دهانتان را باز کرده و شروع به صحبت می کنید. هدف اصلی شما این است که اعتماد و صمیمیت بیشتری بین خودتان و کسی که دوست دارید ایجاد کنید، ولی کلماتی که به کار می گیرید نتیجه ای برعکس آنچه انتظار دارید خواهند داشت. قبل از این که شروع به حرف زدن کنید انگیزه های خود را در نظر بگیرید، اگر واقعا به فکر بهتر کردن رابطه‌تان هستید عاقلانه تر این است که بعضی چیزها بهتر است ناگفته باقی بمانند. به نظرتان می رسد که سرعت پیشرفتتان در زندگی کم شده است و این موضوع ذهنتان را به شدت درگیر خود کرده است، کمی به خودتان فرصت بدهید.

 

 

فال حافظ مخصوص متولدین فروردین:

صلاح کار کجا و من خراب کجا***ببین تفاوت ره کز کجاست تا به کجا

دلم ز صومعه بگرفت و خرقه سالوس***کجاست دیر مغان و شراب ناب کجا

تعبیر:فریب مال و منال دنیا را نخور و در پی آرزوهای دور و دراز نباش. با قناعت و سادگی زندگی کردن بهتر از زندگی ای است که هر روزش پر از سختی و غم است. تکبر و غرور را رها کن و با ایمان باش.

divider1

♉ فال روز متولدین اردیبهشت

امروز وقتی دیگران با نقشه‌ها و برنامه‌هایتان مخالفت می کنند احساس می کنید با دیواری بلند و محکم برخورد کرده اید. آنچه بیشتر شما را آزار می دهد این است که مخالفت‌هایی که با شما می شوند بیشتر از روی احساسات هستند و ریشه منطقی ندارند و همین باعث شده که ندانید چطور باید واکنش نشان دهید. قبل از این که واکنش تندی از خودتان نشان دهید چند نفس عمیق بکشید و کمی خودتان را کشیده و به طرف مقابلتان کمی فرصت بدهید تا رفتار خود را یک بار دیگر از نظر بگذراند. اگر حق با شما باشد خیلی زود این مخالفت‌ها از بین خواهند رفت و وقفه ای که به وجود آمده در واقع دارد فرصتی برای خودتان فراهم می کند.

 

فال حافظ متولدین اردیبهشت : 

آن سیه چرده که شیرینی عالم با اوست***چشم میگون لب خندان دل خرم با اوست

گر چه شیرین دهنان پادشهانند ولی***او سلیمان زمان است که خاتم با اوست

تعبیر: سخن کوتاه می کنیم و می گوییم که مرادت خیلی زود برآورده می شود. دلت دوباره جوان می شود. دشمنان شکست خوردند و این از لطف خدا بود. خستگی از تنت بیرون می رود و در کاری که مراد توست جز پیروزی و ثروت چیزی دیگری نیست و این همان اجابت دعاهایت می باشد

divider1

 

 

♊ فال امروز متولدین خرداد

مانعی که این اواخر در سر راهتان قرار گرفته است  سرعت پیشرفت شما را کاهش داده است، ولی حالا راه حلی به ذهنتان رسیده است که فکر می کنید می تواند گره گشا باشد. شما با اشتیاق تمام می خواهید راهتان را تغییر دهید و از مسیری دیگر به خواسته‌هایتان برسید، ولی تا بعد از ظهر شور و هیجان اولیه‌تان را از دست خواهید داد و به این فکر خواهید افتاد که شاید از همان ابتدای کار مسیر را اشتباهی انتخاب کرده باشید. اجازه ندهید شک و تردیدهایتان مانع رسیدن شما به اهدافتان شوند، قدرت واقعی با غلبه به موانع بزرگ به وجود می آید. اگر فکر می کنید به تنهایی نیاز دارید زودتر به خانه بروید و در خلوت خودتان کارهایی که دوست دارید را انجام دهید.

 

 

 

فال حافظ متولدین خرداد : 

روزگاریست که سودای بتان دین من است***غم این کار نشاط دل غمگین من است

دیدن روی تو را دیده جان بین باید***وین کجا مرتبه چشم جهان بین من است

تعبیر: راه به جایی نداری. همه درها به رویت بسته شده و فکر می کنی دنیا نیز از هر جهت روی خشم به تو نشان می دهد. دیگران هم به جای کمک مسخره ات می کنند و مدام ایراد می گیرند. پس تو هم رازهای درونت ر فاش نکن. امیدوار باش. تو تا روز قیامت با جور زمانه در جنگ و ستیز هستی.

 

divider1

♋ فال روزانه متولدین تیر

با وجود این که قلبا دلتان می خواهد هر چه زودتر کارتان را تمام کرده و به خانه بازگردید، اگر در کارتان تلاش و پشتکار به خرج دهید خیلی زودتر از آنچه انتظارش را دارید به نتیجه خواهید رسید. شما دلتان می خواهد قدرت و کنترل خود روی کارها را بی آن که چیزی به زبان آورده و با کسی بحث و دعوایی به راه بیندازید و با بداخلاقی و تندخویی به دیگران ثابت کنید. به جای این که نبرد قدرت به راه بیندازید اهدافتان را در نظر داشته باشید و تنها روی آنها تمرکز کنید. حرف زدن در مورد اهداف و برنامه‌هایتان کوتاه‌ترین راهی نیست که شما را به موفقیت خواهد رساند. بهترین کار این است که همین حالا دست به کار شده و برای به دست آوردن آنها تلاش کنید.

 

 

 

فال حافظ متولدین تیر : 

تنت به ناز طبیبان نیازمند مباد***وجود نازکت آزرده گزند مباد

سلامت همه آفاق در سلامت توست***به هیچ عارضه شخص تو دردمند مباد

تعبیر: اتفاقی افتاده که باعث شده به خود بیایی و از خواب غفلت بیدار شوی. کارهای گذشته را جبران کن. در گذشته تجربه های زیادی به دست آورده ای که در آینده همگی به دردت خواهند خورد. کدورت های قدیمی را فراموش کن. با ابطنی خوب و خوش زندگی کن و این اتفاق را به فال نیک بگیر.

 

divider1

♌ فال و طالع بینی متولدین مرداد

با وجود این که نمی دانید چطور باید همه برنامه‌هایی که برای امروز دارید را عملی کنید احساسی به شما می گوید که حتی اگر لازم باشد معجزه ای رخ خواهد داد و کارهایتان پیش خواهند رفت. اعتقادی که شما به خودتان و این که امروز همه چیز به خوبی پیش خواهد رفت دارید به شما قدرت و توانی مضاعف خواهد بخشید که باید مواظب باشید از آن نهایت استفاده را برده و بیهوده آن را هدر ندهید. ممکن است برخی از کارها و برنامه‌هایتان به افراد دیگری وابسته باشند که فعلا نمی شود زیاد روی آنها حساب باز کرد. اگر شما تلاش خودتان را برای رسیدن به اهدافتان بکنید دیگران نیز با دیدن عزم و اراده شما انرژی و انگیزه خواهند گرفت.

 

 

 

فال حافظ متولدین مرداد : 

ما را ز خیال تو چه پروای شراب است***خم گو سر خود گیر که خمخانه خراب است

گر خمر بهشت است بریزید که بی دوست***هر شربت عذبم که دهی عین عذاب است

تعبیر:به هر کس وفا کردی جفا دیده ای. سینه ای مالامال از درد داری. تا کی می خواهی پریشان حال باشی. دست از غم بردار. توبه کن تا دلت صاف شود. انتظارات بیجا را کنار بگذار. رویا و خیال را فراموش کن و به واقعیات بپرداز و از آنچه تا کنون نصیبت شده لذت ببر و عقل را به پای دل هدر نده.

 

divider1

♍ فال امروز متولدین شهریور

امروز شما در رویکردتان در انجام کارها و رسیدن به موفقیت بسیار انعطاف پذیر هستید و همین باعث می شود دیگران علاقه زیادی به همکاری با شما از خود نشان دهند. با این حال تمرکزی که روی رسیدن به اهدافتان دارید آنها را شگفت زده خواهد کرد. برای رسیدن به یک هدف هزاران راه وجود دارد، پس لزومی ندارد که حتما بخواهید فقط از یک راه به آن چه می خواهید دست پیدا کنید. امروز احساساتتان ثبات زیادی ندارند، بهتر است فعلا از گرفتن تصمیمات مهمی که آثار پایدار دارند خودداری کنید تا احساساتتان به ثبات برسند، ولی احساسات خودتان را نیز سرکوب نکنید و حتی اگر کمی ضد و نقیض باشند هم به آنها اجازه بروز بدهید.

 

 

 

فال حافظ متولدین شهریور : 

به جان خواجه و حق قدیم و عهد درست***که مونس دم صبحم دعای دولت توست

سرشک من که ز طوفان نوح دست برد***ز لوح سینه نیارست نقش مهر تو شست

تعبیر:اگر در عشق شکست خورده ای تقصیرکسی نیست و افسوس خوردن بی فایده است و از دست کسی کاری بر نمی آید. همت کن، از جای برخیز و کارهای گذشته را جبران کن انشاالله که موفق می شوی. دنیا به آخر نرسیده است باز هم وقت برای پیمان بستن و دولت زیاد داری.

 

divider1

 

♎ طالع بینی روزانه متولدین مهر

امروز شما در مکالماتی که با دیگران دارید در تلاش هستید که بین خودتان و آنها نقاط مشترکی پیدا کرده و آنها را زمینه ساز اهدافی مشترک کنید. برای این که بین خودتان و آنها هماهنگی و رابطه ای خوب ایجاد کنید خیلی ساده تسلیم گفته‌هایشان نشوید. اگر الان از خواسته‌ها و ارزش‌هایتان دفاع نکنید بعدا کنترل خشم و عصبانیتتان کار دشواری خواهد بود. به جای کاری که برایتان آسان است کار درست را انجام دهید. قبول کردن کمک‌هایی که به شما پیشنهاد می شوند نشان دهنده ذکاوت شما است. اجازه ندهید غرور و تکبر جلوی پیشرفت و موفقیتتان را بگیرد. مطمئن باشید در پایان روز عملکرد خودتان را تحسین خواهید کرد.

 

 

فال حافظ متولدین مهر : 

آن سیه چرده که شیرینی عالم با اوست***چشم میگون لب خندان دل خرم با اوست

گر چه شیرین دهنان پادشهانند ولی***او سلیمان زمان است که خاتم با اوست

تعبیر: در جمع آوری پول و ثروت خیلی زیاده روی می کنی. بیش از اندازه برایت دردسر ساز می شود. قسمتی از مالت را انفاق کن آن وقت است که به مقاصد دیگر خود هم می رسی. مدعی هستی که مظلوم واقع شده ای اما اینطور نیست بلکه یک عده هستند که زیردست تو مظلوم واقع می شوند و تو به آنها فکر نمی کنی. مردم دار باش. کرم داشته باش. تو هم بنده ی خدا باش تا همیشه از خوبی زبانزد باشی.

divider1

♏ فال روزانه متولدین آبان

دیگران به احساسات شما آنقدرها که فکر می کنید و انتظار دارید اهمیت نمی دهند، به ویژه اگر پای پیشرفت کارهای خودشان در میان باشد. با این حال این که بخواهید احساسات خود را بخاطر احساسات دیگران سرکوب و پنهان کنید ایده خیلی خوبی نیست. البته باید در بیان این حرف‌ها در عین داشتن صداقت دقت کنید کلماتتان را با مهربانی و لطافت بیشتری انتخاب کنید. حقیقت را همان طوری که هست و بی هیچ کم و زیادی بیان کرده و ببینید چه اتفاقی خواهد افتاد. در زمینه روابط عاطفی سعی کنید آنچه در اطرافتان می گذرد را فراموش کرده و به جای این که تحت تاثیر شرایط محیطی قرار بگیرید به خواسته های قلبیتان توجه کنید.

 

 

فال حافظ متولدین آبان : 

کس نیست که افتاده آن زلف دوتا نیست***در رهگذر کیست که دامی ز بلا نیست

چون چشم تو دل می‌برد از گوشه نشینان***همراه تو بودن گنه از جانب ما نیست

تعبیر: روز به روز کارت رونق بیشتر می گیرد. همای سعادت بالای سرت سایه انداخته است. در جیتجوی چیزی هیتی که نزدیک توست. بیشتر دقت کن، پیدایش می کنی. هر کس خواست به تو بلایی برساند خود دچار بلا شد. هر لحظه مقامت و زندگیت بهتر از لحظه ی پیش می شود. در این حال از یاد خدا غافل نشو.

divider1

♐ فال روزانه متولدین آذر

امروز رفتار همکارانتان آنقدر همراه با لطف و مهربانی است که نمی توانید گفته‌هایشان را باور کنید و به نظرتان یک جای کار می لنگد. ولی حتی اگر اتفاقات ناگوار گذشته باور حرف‌هایشان را برایتان مشکل کند احتمال این که حقیقت را بگویند خیلی زیاد است. درست است که عقل حکم می کند کمی شکاک باشید، ولی نباید تمام رفتار و سیاست‌هایتان را بر مبنای تردیدهایتان قرار دهید. اگر فردی با انرژی و سرزنده وارد زندگی‌تان شد با او همراه شده و خودتان را از سایه سنگین انرژی های منفی رها کنید تا اتفاقاتی خوشایند برایتان بیفتند. اگر با کسی که دوست دارید دعوا و درگیری داشته‌اید پیش قدم شده و از او عذرخواهی کنید، باور کنید حال خودتان هم خیلی بهتر خواهد شد.

 

 

فال حافظ متولدین آذر : 

یا رب سببی ساز که یارم به سلامت***بازآید و برهاندم از بند ملامت

خاک ره آن یار سفرکرده بیارید***تا چشم جهان بین کنمش جای اقامت

تعبیر:سر تو بر هیچ کس پوشیده نیست. موانع زاد وسختی پیش پایت هست که برای رسیدن به معشوق به راحتی از تمام آنها می گذری. از خستگی شکایت نکن. مرد باش. اگر ضعیف باشی در اول راه جا مانده و اثری از عشق و معشوق نمی یابی.

 

 

divider1

♑ فال روز متولدین دی

امروز یک نفر در محل کارتان با بی نظمی ها و سر به هوایی هایش تمرکز شما را به هم ریخته است. دلتان می خواهد به کمک او رفته و اگر کاری از دستتان بر می آید برای او انجام دهید؛ البته به شرط آن که نخواهد بار مسئولیت‌هایش را به دوش شما انداخته و خودش وقتش را به بطالت بگذراند. حرف زدن با همکاری که وظایف خود را به درستی انجام نمی دهد اثرات مثبتی روی کارتان خواهد گذاشت. با وجود این که به طور کلی فردی اجتماعی هستید و دوست دارید وقتتان را با دوستان و آشنایان بگذرانید، امروز احساس می کنید که نیاز به تنهایی دارید و این احساس در حال حاضر می تواند برای شما مفید باشد، پس کمی زودتر به خانه رفته و با خودتان خلوت کنید.

 

 

 

فال حافظ متولدین دی : 

خلوت گزیده را به تماشا چه حاجت است***چون کوی دوست هست به صحرا چه حاجت است

جانا به حاجتی که تو را هست با خدا***کآخر دمی بپرس که ما را چه حاجت است

تعبیر: تهمتی به شما زده اند که از طرف دشمن است.درد هجر بزرگی را تحمل می کنید. اما تن به رضای خداوند دهید. مطمئن باشید جواب خوبی ها و ثوابی را که کرده اید در جایی دیگر خواهید گرفت. حرف های خود را بر اساس فرض و شک نزنید که بر علیه خودتان استفاده می کنند. بذر وبی بکارید تا شاهد رویش خوبترین ها باشید.

 

 

divider1

 

 

♒ فال متولدین بهمن

امروز هر چقدر هم که برای دیگران جذاب به نظر برسید خودتان از ارزش و اهمیت خود مطمئن نیستید. اگر اعتماد به نفس کافی نداشته باشید بزرگ‌ترین چیزها را هم که به دست بیاورید از درون احساس خلأ می کنید. به جای این که از دیگران انتظار داشته باشید کمبودهایتان را جبران کنند خودتان و در درون خودتان به دنبال آن بگردید. وقتی پی ببرید که احساسات مربوط به شکست‌هایی که در گذشته خورده‌اید مانع خوشحالی و رضایت شما در زمان حال شده‌اند شگفت زده خواهید شد. این را به یاد داشته باشید که همیشه شریک زندگی‌تان می تواند شریک رازهایتان نیز باشد و می توانید هر آنچه بخواهید را با او در میان بگذارید.

 

 

 

فال حافظ متولدین بهمن :

یا رب این شمع دل افروز ز کاشانه کیست***جان ما سوخت بپرسید که جانانه کیست

حالیا خانه برانداز دل و دین من است***تا در آغوش که می‌خسبد و همخانه کیست

تعبیر:مشکلاتتان بزودی حل خواهد شد و شما به نیت خودتان خواهید رسید. بعد از تاریکی و غم، روشنایی در انتظار شماست. خودتان را برای کاری که می خواهید انجام دهید آماده سازید. با توکل به حق و راه و رسم دینداری به کام دلتان می رسید. راز خودتان را به کسی نگوئید.

 

 

divider1

 

 

♓ فال روزانه متولدین اسفند

امروز با وجود این که حرف مهمی برای گفتن ندارید خیلی پر حرف شده‌اید. البته شما نمی خواهید با هر کسی که دم دستتان است صحبت کنید و دلتان می خواهد با کسی حرف بزنید که صرف نظر از آنچه می گویید به شما احساس امنیت عاطفی ببخشد. ولی باور کنید شنیدن پرت و پلاهایی که فقط برای این که حرفی زده باشید به زبان می آورید برای دیگران اصلا جالب نیست، پس سر خودتان و آنها را به درد نیاورید. زندگی شما مجموعه ای از تصمیمات کوچکی است که در هر لحظه می گیرید، پس انتخاب‌هایتان را با دقت بیشتری انجام دهید. تا زمانی که از احساستان مطمئن نشده‌اید با کسی که توجه شما را به خود جلب کرده است صحبتی نکنید.

 

 

 

فال حافظ متولدین اسفند :

به کوی میکده هر سالکی که ره دانست***دری دگر زدن اندیشه تبه دانست

زمانه افسر رندی نداد جز به کسی***که سرفرازی عالم در این کله دانست

تعبیر:گوشه ای از کارت را به نمایش بگذار حتما" مورد قبول واقع می شود و همگان تو را تحسین می کنند. حادثه عجیبی رخ می دهد که کمتر از معجزه نیست و این مسئله باعث می شود کمالات تو بیشتر شود. همیشه از بلایا ایمن هستی اما خود را از ایمان و دین جدا نکن.

 

 

divider1

divider1