فال روزانه چهارشنبه ۱۸ خرداد ۱۴۰۱ + فال حافظ و فال روز تولد ۱۴۰۱/۰۳/۱۸

مرور فال روزانه فال حافظ و فال روز تولد امروز چهارشنبه 18 خرداد در سایت خبری واضح نیوز و فال امروز 18خرداد ۱۴۰۱ و فال چهارشنبه 18 خرداد و فال حافظ و فال روز تولد1401/3/18 را مشاهده کنید. فال ر
فال روزانه چهارشنبه ۱۸ خرداد ۱۴۰۱ + فال حافظ و فال روز تولد ۱۴۰۱/۰۳/۱۸

مرور فال روزانه فال حافظ و فال روز تولد امروز چهارشنبه 18 خرداد در سایت خبری واضح نیوز و فال امروز 18خرداد ۱۴۰۱ و فال چهارشنبه 18 خرداد و فال حافظ و فال روز تولد1401/3/18 را مشاهده کنید.

فال روز تولد (1401/3/18)

دوست عزیزی که 18 خرداد به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

سال شلوغی را پیش رو دارید. شما شرایط سختی را پشت سر گذاشتید و حال زمان آن است که تلاش‌هایتان را درو کنید. از همین امروز که تولدتان است، تغییراتی در زندگی‌تان رخ خواهد داد. از نظر شرایط مالی در اوایل سال کمی سختی می کشید اما نیمه دوم سال جبران تمام آنها را خواهید کرد. ارتباطات شما نیز بیشتر می شود به طوری که روزهای هیجان انگیز تری را در کنار دوستانتان پشت سر می گذارید. شما فرد با اراده ای هستید اما مدتی ست که انگیزه‌تان را از دست داده‌اید، سعی کنید که این انگیزه را خودتان در زندگی‌تان ایجاد کنید. شاید تنهایی موفق به این کار شوید اما اگر با کمک دیگران این راه را بروید، همه چیز برایتان ساده تر شود. اگر چه تا به حال به رابطه عاطفی ایده‌آل ‌تان نرسیده‌اید اما امسال معجزه ای در زندگی‌تان رخ می دهد که این رابطه را تجربه خواهید کرد. سعی کنید که سلامتی را بر کارتان اولویت قرار دهید. ماههای تیر، آبان و بهمن از بهترین ماههای این سالتان خواهد بود. از تک تک لحظاتتان نهایت لذت را ببرید.

divider1

 

 فال روزانه متولدین فروردین

شما ممکن است به علت تصمیماتی که باید بگیرید و شما را در حالتی بلاتکلیف گذاشته‌اند در وضعیت سختی قرار بگیرید. اولین عکس‌العمل شما شاید این باشد که شانه‌هایتان را بالا بیندازید و تصمیم گیری را به شخص دیگری واگذار کنید. تصمیم گرفت برای شما کار سختی است و ترجیح می دهید این وظیفه سخت را به شخص دیگری محول کنید. متاسفانه دیگران هم در مورد این موضوع مثل شما فکر می کنند. حرف‌هایی در دلتان دارید که باید شنیده شوند. اگر در احساسات خود نسبت به طرف مقابلتان تردیدی دارید وقت آن رسیده است که تصمیم خود را بگیرد. خوب فکرهایتان را بکنید و احساسات واقعیتان را با او در میان بگذارید.

 

فال حافظ متولدین فروردین

 

به ملازمان سلطان که رساند این دعا را***که به شکر پادشاهی ز نظر مران گدا را

ز رقیب دیوسیرت به خدای خود پناهم***مگر آن شهاب ثاقب مددی دهد خدا را

 

تعبیر: در انجام کار تاخیر جایز نیست. لطف همگان شامل حال توست. به تعهداتی که داده ای حتما عمل کن که این خود فرجی برای رسیدن به حاجاتت می باشد. رنج هایی که متحمل می شوی بی جواب نمی ماند. در وفای به عهد نیز سرآمد خاص و عام هستی. حیف نیست که به خاطر مسائل کوچک غم به دلت راه دهی.

divider1

 

 فال روزانه متولدین اردیبهشت

این روزها اعتماد به نفستان باید قوی باشد تا به شما کمک کند روز به روز بیشتر خودتان را باور داشته باشید. امروز ممکن است یک نفر اعصابتان را به هم بریزد و ناگهان وضعیت روحی‌تان از زمین تا آسمان تغییر کند، تمام سعی خود را بکنید تا آرامشتان را حفظ کنید. اگر آرامش خود را از دست بدهید کنترل اوضاع نیز از دستتان خارج خواهد شد. بعد از ان همه فکر کردن به آنچه در رابطه عاطفی‌تان برایتان اهمیت و اولویت دارد، حالا دیگ وقت آن فرارسیده است که احساساتتان را با عشقتان در میان بگذارید. او بزرگترین شریک شما در رسیدن به اهداف و خواسته‌هایتان است و یا به عبارت دیگر باید باشد. پس با او حرف بزنید و اولویت‌هایتان را با او در میان بگذارید.

 

فال حافظ متولدین اردیبهشت

 

الا یا ایها الساقی ادر کاسا و ناولها***که عشق آسان نمود اول ولی افتاد مشکل‌ها

به بوی نافه‌ای کاخر صبا زان طره بگشاید***ز تاب جعد مشکینش چه خون افتاد در دل‌ها

تعبیر:منتظر خبری هستید که باید برای رسیدن این خبر انتظار زیاد بکشید و دست به دعا بردارید. ناامید نشوید به چیزی یا کسی شک نکنید. حسرت رسیدن این خبر نباید شما را از پای در بیاورد بندهای غم عاقبت از دلتان باز می شود اگر با خدا باشید.

divider1

 

 فال روزانه متولدین خرداد

هرچند آسمان زندگی‌تان ممکن است اخیرا ابری بوده باشد و داشتن نگاهی مثبت نسبت به زندگی را برایتان سخت کرده باشد، اما امروز خورشید به روی شما خواهد تابید. خبرهایی به گوشتان خواهد رسید که شما را بسیار خوشحال و نسبت به آینده خوبی که در پیش رو دارید امیدوار خواهد کرد. شاید دیگران کمی استرس داشته باشند، اما شما خواهید توانست مزایای موجود در این وضعیت را درک کنید. اگر بین شما و عشقتان سوء تفاهمی پیش آمده وقت آن رسیده است که در مورد آن صحبت کرده و مشکلتان را برطرف کنید. می خواهید مسیر رابطه‌تان را مشخص کنید؟ همین امروز در مورد احساستان با کسی که دوست دارید حرف بزنید

 

فال حافظ متولدین خرداد

 

مرحبا ای پیک مشتاقان بده پیغام دوست***تا کنم جان از سر رغبت فدای نام دوست

واله و شیداست دایم همچو بلبل در قفس***طوطی طبعم ز عشق شکر و بادام دوست

تعبیر:بخت و اقبال بیدار شده است. خشونت و غضب را از خودتان دور کنید. عده ای به شما کمک می کنند دست آنها را پس نزنید. عاقبت خودتان را به زر نفروشید. ناامیدی باعث پریشانی تان شده است. این گوی و این میدان همت طلب کنید تا خداوند نیز شما را یاری فرماید.

divider1

 

 فال روزانه متولدین تیر

این اواخر زیادی این دست و آن دست کرده‌اید و این همه تردیدی که به خرج داده‌اید شما را در وضعیت سختی قرار داد و انتخاب‌هایتان را محدود کرده‌اند. احساس می کنید کنترل اوضاع از دستتان خارج شده است. الان وقت قدم برداشتن برای حل این وضعیت نیست، بهتر است به جای بدتر کردن وضعیت کمی صبر کنید تا گرد و غبار فرو بنشیند و اوضاع را بهتر بتوانید ببینید و بررسی کنید. آیا عشقتان در مورد احساسی که نسبت به او دارید در دریایی از تردید به سر می برد؟ آیا خودتان هم نمی دانید رابطه‌تان در چه وضعیتی قرار دارد؟ شاید در همین لحظه جواب این سوال‌ها را ندانید، اما خیلی زود و از راههایی غیر منتظره پاسخ آنها را خواهید یافت.

 

فال حافظ متولدین تیر

 

آن ترک پری چهره که دوش از بر ما رفت***آیا چه خطا دید که از راه خطا رفت

تا رفت مرا از نظر آن چشم جهان بین***کس واقف ما نیست که از دیده چه‌ها رفت

تعبیر: از سخن یاوه گویان ناراحت نشو تو همان راه راست را برو چون به نتیجه ی کارت اعتقاد داری. از استهزائ حریفان و ب خردان ناراحت نشو چون یکرنگ هستی و کبر و غرور هم نداری. در بارگاه حق تعالی مورد عنایت قرار می گیری.روی حمایت و دلسوزی بستگان هم حساب نکن.

divider1

 

 فال روزانه متولدین مرداد

در حال حاضر منابع قدرتمندی در درون شما فعال شده‌اند و حتی اگر متوجه این موضوع نشده باشید هم می توانید به طور فوق‌العاده ای این انرژی‌ها را تحت کنترل خود درآورید. به جای این که زمام امور را به دست فرد دیگری بسپارید خودتان اوضاع را زیر نظر بگیرید. خواهید دید که اطرافیانتان بسیار انعطاف پذیر تر از همیشه هستند و می توانید آنها را خیلی راحت به قدم برداشتن در مسیری که می خواهید هدایت کنید. اگر مجرد هستید و کسی را دوست دارید الان اصلا وقت خجالت کشیدن نیست، با شهامت تمام پیش رفته و احساسات خود را با او در میان بگذارید. دو ماه آینده ماه های قدرتمندی شما در عرصه عاطفی است

 

فال حافظ متولدین مرداد

 

شراب و عیش نهان چیست کار بی‌بنیاد***زدیم بر صف رندان و هر چه بادا باد

گره ز دل بگشا و از سپهر یاد مکن***که فکر هیچ مهندس چنین گره نگشاد

 

تعبیر:منتظر خبری هستید که باید برای رسیدن این خبر انتظار زیاد بکشید و دست به دعا بردارید. ناامید نشوید به چیزی یا کسی شک نکنید. حسرت رسیدن این خبر نباید شما را از پای در بیاورد بندهای غم عاقبت از دلتان باز می شود اگر با خدا باشید.

divider1

 

 فال روزانه متولدین شهریور

اگر در وضعیت دشواری گرفتار شده‌اید باید یادتان باشد که هیچ کسی به اندازه خود شما مقصر این وضعیت نیست. بهتر است که به جای این که همزمان چندین هدف بزرگ را دنبال کنید ذهنتان را روی یکی از آنها متمرکز کنید تا بتوانید تمام انرژی خود را صرف رسیدن به آن بکنید. اما به خاطر داشته باشید که در این راه از اطرافیان خود غافل نشوید و روحیه کار تیمی را نیز حفظ کنید. با خودتان صادق باشید، وقت آن رسیده که به خودتان اعتراف کنید که یکی از همکارانتان را دوست دارید. حتی چند ماهی است که فکرتان مشغول اوست. با قدرت تمام پیش بروید و تمام قابلیت‌هایتان را به او نشان دهید. مطمئن باشید بسیار تأثیرگذار خواهید بود

 

فال حافظ متولدین شهریور

 

شراب و عیش نهان چیست کار بی‌بنیاد***زدیم بر صف رندان و هر چه بادا باد

گره ز دل بگشا و از سپهر یاد مکن***که فکر هیچ مهندس چنین گره نگشاد

 

تعبیر: شما پیشرفت زیادی می کنید. با حسن خلقی که دارید همه به شما علاقمند هستند. از خوبی و مهربانی دست بر ندار که راز موفقیت شما در همین خصلت است.

divider1

 

فال روزانه متولدین مهر

 

ممکن است چند هفته گذشته را به بررسی باورها و اعتقاداتتان گذرانده باشید، اما به زودی وضعتان خیلی بهتر خواهد شد و تکلیفتان را با خودتان معلوم خواهید کرد و خواهید فهمید که از زندگی چه می خواهید و باید چکار کنید. رابطه عاطفی شما حالت راکد به خود گرفته است؟ دارید نقش کسی را بازی می کنید که خود واقعی شما نیست؟ حرف بزنید! سکوت نکنید، اینطوری هیچ چیزی حل نخواهد شد. کافی است خود واقعیتان باشید تا مشکلات حل شوند، با درآوردن ادای «آدم خوب» هیچ نتیجه ای نخواهید گرفت. شاید فکر کنید اگر خودتان باشید رابطه شما خراب خواهد شد، اما با بیان واقعیت‌ها اوضاع خیلی هم بهتر خواهد شد.

 

فال حافظ متولدین مهر

 

منم که گوشه میخانه خانقاه من است***دعای پیر مغان ورد صبحگاه من است

گرم ترانه چنگ صبوح نیست چه باک***نوای من به سحر آه عذرخواه من است

 

تعبیر:منتظر خبری هستید که باید برای رسیدن این خبر انتظار زیاد بکشید و دست به دعا بردارید. ناامید نشوید به چیزی یا کسی شک نکنید. حسرت رسیدن این خبر نباید شما را از پای در بیاورد بندهای غم عاقبت از دلتان باز می شود اگر با خدا باشید.

divider1

 

 فال روزانه متولدین آبان

شما باید یک درس مهم را یاد بگیرید: هرچقدر که برای رسیدن به کمال تلاش کنید خواهید فهمید که هیچکس و هیچ چیز نمی تواند کامل و بدون نقص باشد. اینقدر به خودتان فشار نیاورید و سخت نگیرید. همین کارهایی هم که تا به حال کرده‌اید خیلی بیشتر از آن چیزی است که امثال شما می توانند انجام دهند و به دست بیاورند. شما اصلا از دیگران عقب نیستید. کافی است اصلاحات نهایی را انجام دهید و پیش بروید. سعی کنید تمام حرف‌هایی که چند وقت گذشته باعث ایجاد دلخوری بین شما و همسرتان شده‌اند را فراموش کنید. زمان نزدیک شدن و صمیمیت دوباره شما فرارسیده است، حرف‌هایتان را همراه با نشان دادن احساساتتان به او بزنید

 

فال حافظ متولدین آبان

 

ای غایب از نظر به خدا می‌سپارمت***جانم بسوختی و به دل دوست دارمت

تا دامن کفن نکشم زیر پای خاک***باور مکن که دست ز دامن بدارمت

 

تعبیر: تحول عظیمی در خود بوجود می آوری که این تحول هم مادی است و هم معنوی. در این کار تعجیل جایز است. شما از جایی به جای دیگر نقل مکان می کنید. سختی می کشید ولی راحتی در پی آن می باشد. خیالاتی را که در سر داری عملی کن که تو از این به بعد خوش خواهی بود.

divider1

 

 فال روزانه متولدین آذر

مواظب باشید آنقدر مشغول تقلا و تلاش نشوید که متوجه تغییراتی که در اطرافتان به وجود می آیند نشوید. اوضاع کمی نسبت به وقتی که شما راهتان را شروع کردید تغییر کرده است. شاید خودتان را برای هوای آفتابی آماده کرده باشید اما اگر هوا ناگهان بارانی شود باید آن عینک آفتابی را برداشته و چترتان را در بیاورید. یادتان باشد که هماهنگ شدن با تغییرات اهمیت بسیار زیادی دارد. دست از فرار کردن و شانه خالی کردن از مسئولیت بردارید. حالا که قصد ازدواج با عشقتان را دارید وقت آن رسیده است که دست به کار شده و در مورد این مسئله تصمیم گیری کنید. این کار به رشد رابطه شما کمک زیادی خواهد کرد

 

فال حافظ متولدین آذر

 

مردم دیده ما جز به رخت ناظر نیست***دل سرگشته ما غیر تو را ذاکر نیست

اشکم احرام طواف حرمت می‌بندد***گر چه از خون دل ریش دمی طاهر نیست

 

تعبیر:از خواب غفلت بیدار شو. دوباره شروع کن و ناامید نباش. دلت را با یاد خدا جلا بده تا شیطان از تو دور شود. کاری را می خواهی انجام بدهی که نتیجه ی بسیار خوبی دارد. لطف دیگران شامل حالت می شود و ابرهای تیره را از آسمان دلت کنار می زند.

divider1

 

 فال روزانه متولدین دی

شاید به طور ناگهانی با شرایطی مواجه شوید که باعث شوند احساس کنید که ادامه مسیر برای شما سخت شده است. این وضعیت می تواند شما را به یاد این مسئله بیندازد که هیچ چیزی ابدی نیست. همیشه خودتان را برای اوضاع غیر مترقبه آماده کنید. خودتان هم ته دلتان می دانستید که این اتفاق بالاخره خواهد افتاد. درست است که این روزها برنامه کاری‌تان خیلی سنگین و سرتان حسابی شلوغ است، اما یادتان باشد که باید زمانی هم برای عشقتان بگذارید. حالا که آخر هفته دارد فرا می رسد چرا یک سفر کوتاه مدت و یا یک پیک نیک عاشقانه ترتیب نمی دهید؟ اگر امکان هیچ کدام وجود ندارد یک شام رمانتیک دونفره هم کفایت می کند

 

فال حافظ متولدین دی

 

صبا به لطف بگو آن غزال رعنا را***که سر به کوه و بیابان تو داده‌ای ما را

شکرفروش که عمرش دراز باد چرا***تفقدی نکند طوطی شکرخا را

 

تعبیر:ناشکری نکن فقط به فکر خودت نباش به دیگران هم نگاه کن. از بلاتکلیفی نجات خواهی یافت. دوستان و آشنایان کمکت می کنند. کمی طاقت بیاور. فکر نکن که تنهایی، خدا با توست. تو به مقامی می رسی که همگان حیرت می کنند و این زمان دور نیست.

divider1

 

 فال روزانه متولدین بهمن

شما خودتان را برای ماجراجویی آماده کرده‌اید و برای رویارویی با آنچه که در پیش دارید بسیار هیجان زده هستید. متاسفانه دیگران به اندازه شما در رابطه با این موضوع هیجان زده نیستند و ممکن است با حرف‌ها و کارهایشان عزت نفس شما را زیر سوال ببرند، اما اجازه ندهید که آنها شما را برای ادامه راه دلسرد کنند. این کارهای آنها به احتمال زیاد ناشی از حسادتی است که نسبت به قدرت و شجاعت فوق‌العاده شما دارند. وقت آن رسیده است که از بین تمام موقعیت‌هایی که دارید یک نفر که دوست دارید را انتخاب کنید و نسبت به او متعهد شوید. اصلا خجالت نکشید و احساسات خود را با شجاعت تمام با او در میان بگذارید

 

فال حافظ متولدین بهمن

 

جز آستان توام در جهان پناهی نیست***سر مرا بجز این در حواله گاهی نیست

عدو چو تیغ کشد من سپر بیندازم***که تیغ ما بجز از ناله‌ای و آهی نیست

 

تعبیر:آبی که ریخته شد دیگر جمع نمی شود. کاریست که انجام شده در صدد باش تا جبرانش کنی. هیچ سر بی گناهی بالای دار نمی رود. شما از این ورطه نجات پیدا می کنی. کدورت را با صفای دل به خوبی جواب بده. بندها باز می شوند و تو به آزادی خواهی رسید.

divider1

 

 فال روزانه متولدین اسفند

شخصیت شما بسیار حساس است و این ویژگی شما را بسیار ملایم و آسیب پذیر می سازد. مواظب باشید زیاد احساسات و افکار درونی خودتان را با دیگران در میان نگذارید. در حال حاضر این کار در واقع برای شما حکم گشتن به دنبال دردسر را خواهد داشت. دیگران از این که شما چقدر حساس هستید باخبر نیستند. افرادی که روحیاتی خشن و بی ملاحظه دارند نسبت به حفاظت از احساسات شما بی تفاوت هستند. اگر بین شما و عشقتان سوء تفاهمی ایجاد ناراحتی کرده است اکنون بهترین زمان برای حرف زدن راجع به آن و حل کردن مشکل است. این آخر هفته را همراه با عشقتان در خانه بمانید و پس از یک هفته شلوغ کاری حسابی استراحت کنید

 

فال حافظ متولدین اسفند

 

زلفت هزار دل به یکی تار مو ببست***راه هزار چاره گر از چار سو ببست

تا عاشقان به بوی نسیمش دهند جان***بگشود نافه‌ای و در آرزو ببست

 

تعبیر:دوستی بهتو کمک می کند، دست او را پس نزن. به خاطر کاری که کرده ای تو را می بخشد. خود را پنهان نکن. سری در این کار است که با گفتگو و مشورت حل می شود. مطمئن باش پریشانی ات برطرف شده وحالت نیکو می گردد.

 

 

divider1