• شنبه 14 خرداد 1401 - 23:15
  • 229
  • 0 دیدگاه
  • ورزشی ,

فرهاد مجیدی رسماً سرمربی «اتحاد کلباء» امارات شد + عکس و مبلغ قرارداد

فرهاد مجیدی سرمربی پیشین استقلال پس از جدایی از جمع آبی‌پوشان در نهایت به تیم اماراتی اتحاد کلباء پیوست. واضح نیوز ورزشی: بنابر اعلام رسمی باشگاه «اتحاد کلباء» امارات؛ فرهاد مجیدی
فرهاد مجیدی رسماً سرمربی «اتحاد کلباء» امارات شد + عکس و مبلغ قرارداد

فرهاد مجیدی سرمربی پیشین استقلال پس از جدایی از جمع آبی‌پوشان در نهایت به تیم اماراتی اتحاد کلباء پیوست.

واضح نیوز ورزشی: بنابر اعلام رسمی باشگاه «اتحاد کلباء» امارات؛ فرهاد مجیدی سرمربی ایرانی و پیشین تیم فوتبال استقلال برای یک فصل هدایت زرد و مشکی‌پوشان را برعهده گرفت. مجیدی که موفق شد در فصل اخیر، تیم فوتبال استقلال را بدون شکست به عنوان قهرمانی لیگ برتر برساند، پس از آخرین بازی این تیم و بالا بردن جام قهرمانی اعلام کرد که قصد دارد از جمع آبی‌پوشان جدا شده و بار دیگر به امارات بازگردد؛ این بار به عنوان سرمربی. در نهایت هم اخباری مبنی بر سپردن سکان هدایت تیم اتحاد کلباء به مجیدی مطرح شد و حالا این باشگاه اماراتی رسماً این موضوع را تأیید و اطلاع‌رسانی کرده است.

باشگاه اتحاد کلباء در این باره اعلام کرد: «مدیریت باشگاه فوتبال اتحاد کلباء بر اساس پیشنهاد کمیته فنی این باشگاه به سرپرستی محمد عبدالله الذابی، عیسی بوسیم مربی و عادل محمد، مشاور فنی، برای فصل آینده با فرهاد مجیدی سرمربی ایرانی قرارداد بست. مجیدی از اسفند ماه گذشته زیر ذره‌بین کمیته فنی بوده و نتایج و عملکرد فنی او به طور مداوم مورد پیگیری قرار گرفته تا در نهایت نظر روی او قطعی شده است».

این باشگاه همچنین با انتشار عکسی از مجیدی نوشت: «به قلعه ببر خوش آمدی»

فرهاد مجیدی

عیسی بن‌هویدن، سخنگوی باشگاه فوتبال اتحاد کلباء در این باره اظهار داشت: فرهاد مجیدی سابقه برجسته‌ای دارد. همچنین علاوه بر مجیدی، در روزهای آینده اسامی چند بازیکن خارجی که تحت بررسی کمیته فنی قرار دارند نیز اعلام خواهد شد.

تسنیم