علت فوت و درگذشت همسر دوم آیت الله جنتی چه بود / همسر دوم آیت الله جنتی که بود + عکس

همسر دوم آیت الله جنتی کیست علت درگذشت و فوت +عکس همسر دوم آیت الله جنتی کیست همسر دوم آیت الله جنتی بر اثر ایست قلبی فوت کرد او در سال 1396 به عنوان پرستار آیت الله جنتی به خانه ایشان امد و برای
علت فوت و درگذشت همسر دوم آیت الله جنتی چه بود / همسر دوم آیت الله جنتی که بود + عکس

همسر دوم آیت الله جنتی کیست علت درگذشت و فوت +عکس

همسر دوم آیت الله جنتی کیست

همسر دوم آیت الله جنتی بر اثر ایست قلبی فوت کرد او در سال 1396 به عنوان پرستار آیت الله جنتی به خانه ایشان امد و برای سهولت در مراقبت و مسائل شرعی با رئیس مجلیس خبرگان ازدواج کرد که در امروز در 14 آبان 1402 فوت کرد.

علت فوت

به نظر میرسد بر اثر ایست قلبی فوت کرده باشد او پرستار و همسر دوم آیت الله جنتی بودند که در سال 1396 ازدواج کردند و بعد از 6 سال از تاریخ ازدواجشان فوت کرد.

همسر اول آیت الله جنتی که بود؟

همسر اول ایشان، خانم صدیقه مظاهری جان نثاری بودند که در سال 1327 با هم ازدواج کردند ولی در سال 1394 فوت کردند .

حاصل ازدواج انها ۴ فرزند پسر به نام های علی، حسن، حسین و محمد بوده که حسین جنتی عضو گروه منافق مجاهدین خلق شد و در نهایت در درگیری با سپاه پاسداران کشته شد سایر فرزندان آیت الله جنتی در راس کشور فعالیت و مسئولیت دارند.

نوه آیت الله جنتی نیز که محسن نام داشت بسیجی بوده و در یک درگیری فوت کرد.

لازم به ذکر است که آیت الله جنتی متولد ۳ اسفند ۱۳۰۵ بوده و 96 سال سن دارد و در حال حاضر رئیس مجلس خبرگان رهبری است.

علی جنتی پیش از انقلاب از همراهان شیخ محمد منتظری در مبارزات مسلحانه بود و پس از پیروزی انقلاب در دوره‌ های مختلف مسئولیت هایی را برعهده داشته است، از جمله ریاست صدا و سیمای استان خوزستان، استانداری خوزستان، استانداری خراسان، ریاست دفتر مرحوم هاشمی رفسنجانی، سفیر ایران در کویت، معاونت سیاسی وزیر کشور در دولت محمود احمدی نژاد. وی در دولت حسن روحانی وزیر فرهنگ و ارشاد شد.

منبع خبر:  سایت شبونه