• شنبه 11 تیر 1401 - 19:11
  • 2190
  • 0 دیدگاه

فیلم کامل تبلیغ جدید بستنی دومینو توسط یک زن بی حجاب / شکایت ستاد امر به معروف و نهی از منکر

 تبلیغ جدید بستنی دومینو : ستاد امر به معروف و نهی از منکر شکایت کرد  دومینو: این تبلیغ بدون اجازه ما پخش شده تریبون هنر نوشت : ستاد امر به معروف و نهی از منکر از شرکت بستنی سای دومینو به
فیلم کامل تبلیغ جدید بستنی دومینو توسط یک زن بی حجاب / شکایت ستاد امر به معروف و نهی از منکر

 تبلیغ جدید بستنی دومینو : ستاد امر به معروف و نهی از منکر شکایت کرد

 دومینو: این تبلیغ بدون اجازه ما پخش شده

تریبون هنر نوشت : ستاد امر به معروف و نهی از منکر از شرکت بستنی سای دومینو به اتهام «تبلیغات منافی عفت» شکایت کرد. روابط بستنی دومینو نیز اعلام کرد تبلیغ جدید این بستنی بدون اجازه آن ها پخش شده است

به گزارش تریبون هنر به نقل از سایت ستاد امر به معروف و نهی از منکر، به دنبال انتشار گسترده دو فیلم تبلیغاتی منافی عفت عمومی توسط شرکت دومینو، ستاد امر به معروف و نهی از منکر نسبت به این شرکت اعلام جرم کرد.

بنا به گفته صادق منش مدیرکل حقوقی و امور مجلس ستاد، پیش از این با انتشار یک فیلم تبلیعاتی منافی عفت عمومی و معارض حقوق عامه از سوی شرکت یاد شده، ستاد به جای پیگیری قضایی، مدیرعامل این شرکت را دعوت کرده و به او در این باره تذکر لسانی داده بود و نامبرده هم متعهد به جبران و عدم تکرار چنین تبلیغات مشتمل بر اهانت به مقام شامخ زن و مروج بی عفتی شده بود.

وی افزود: با توجه به تکرار این روند، بر خلاف تعهد قبلی مدیرعامل شرکت دومینو، ستاد ناچار به پیگیری موضوع از طریق مرجع قضایی شد تا علاوه بر جبران بخشی از صدمات وارد شده به عفت عمومی و حقوق عامه، از تکرار چنین رفتارهایی پیشگیری کند.

مدیر کل حقوقی ستاد در ادامه گفت: با توجه به این مسئولیت معاونت حقوق عامه دادستان کل کشور برای پیگیری این قبیل موارد، ستاد موضوع را به معاونت یاد شده منعکس کرد و خواستار تعقیب و کیفر بازدارنده نسبت به شرکت مذکور شد و مدیرکل پیگیری امور فرهنگی و اجتماعی و امنیت اخلاقی معاونت یاد شده، به استناد ماده ۲۲ قانون آیین دادرسی کیفری و ماده ۲ دستور العمل نظارت و پیگیری حقوق عامه، شکایت ستاد را برای تعقیب کیفری آن شرکت به دادستان عمومی و انقلاب تهران ارسال کرد.

به پیوست تصویر نامه شماره ۱۲۴۵/۲ مورخ ۱۴۰۱/۳/۳۱ قائم مقام محترم رئیس و دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور به عنوان نهاد قانونی متولی این حوزه در خصوص تولید و انتشار مجدد فیلم‌های تبلیغاتی مغایر هنجارهای دینی و اخلاقی توسط مدیران شرکت دومینو ارسال می‌گردد.

در ادامه این شکایت روابط عمومی صنایع غذایی دومینو با انتشار بیانه ای اعلام کرد تبلیغ جدید بستنی دومینو بدون تایید این شرکت به انتشار رسیده و به همین خاطر پرونده این موضوع از طریق پلیس و دستگاه قضایی در حال پیگیری است