تبلیغات بنری
فیلم “روزهای نارنجی”، فیلمی ایرانی به نویسندگی و کارگردانی آرش لاهوتی و تهیه کنندگی علیرضا قاسم خان است. این فیلم در ژانر درام-اجتماعی در سال ۹۷ ساخته و در انتظار اکران است. این فیلم اولین بار در چهل و سومین دوره جشنواره فیلم تورنتو(TIFF) اکران جهانی شد. همچنین این فیلم نامزد بهترین فیلم بخش نگاه نو از سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر نیز شده‌ است. حالا قرار است برای اولین بار به صورت آنلاین اکران شود. ”روزهای نارنجی” فیلمی متفاوت و خاص است که در آن چندین بازیگر نام آشنا…
فیلم روزهای نارنجی | معرفی کامل، خلاصه داستان و اسامی بازیگران  «فیلم روزهای نارنجی»

فیلم “روزهای نارنجی”، فیلمی ایرانی به نویسندگی و کارگردانی آرش لاهوتی و تهیه کنندگی علیرضا قاسم خان است. این فیلم در ژانر درام-اجتماعی در سال ۹۷ ساخته و در انتظار اکران است. این فیلم اولین بار در چهل و سومین دوره جشنواره فیلم تورنتو(TIFF) اکران جهانی شد. همچنین این فیلم نامزد بهترین فیلم بخش نگاه نو از سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر نیز شده‌ است. حالا قرار است برای اولین بار به صورت آنلاین اکران شود. ”روزهای نارنجی” فیلمی متفاوت و خاص است که در آن چندین بازیگر نام آشنا و حرفه ای هنرنمایی می کنند. در ادامه این بخش به معرفی کامل این فیلم، از جمله: خلاصه داستان، لیست کامل اسامی بازیگران و نقد آن می پردازیم. با ما همراه باشید

 

 خلاصه داستان فیلم روزهای نارنجی 

 

این فیلم داستان زندگی پر فراز و نشیب «آبان» زنی میانسال است که واسطه استخدام کارگران زن فصلی برای کار در باغهای مرکبات شمال کشور می‌باشد.

  

بازیگران فیلم روزهای نارنجی 

 

هدیه تهرانی، علی مصفا، مهران احمدی، علیرضا استادی، ژیلا شاهی، رویا حسینی، صدف عسگری، لیلی فرهادپور، اکرم علمدار، امین گلستانه و سیامک ادیب بازیگران این فیلم هستند.

 

فیلم سینمایی” روزهای نارنجی”به کارگردانی آرش لاهوتی در بخش اصلی چهل و دومین دوره جشنواره سائو پائولو برزیل به نمایش در خواهد آمد.

این جشنواره از مهم ترین جشنواره های سینمایی آمریکای جنوبی است..

هدیه تهرانی ،علی مصفا،مهران احمدی،علیرضا استادی ،ژیلا شاهی، صدف عسگری، رویا حسینی،لیلی فرهاد پور،

اکرم علمدار ،سیارک ادیب،و..

از بازیگران این فیلم سینمایی هستند .

شهنام شهباز زاده‌ مجری طرح و علیرضا قاسم خان تهیه کننده این فیلم سینمایی هستند.

  

“روزهای نارنجی”ساخته آرش لاهوتی،

 

جایزه بهترین فیلمنامه و هدیه تهرانی جایزه بهترین بازیگر زن از جشنواره فیلم های ایرانی تورنتو(سینه ایران) را دریافت کردند

   

جایزه بهترین فیلم از جشنواره یاری سوئد

 

فیلم سینمایی «روزهای نارنجی» ساخته آرش لاهوتی در نوزدهمین #جشنواره_یاری_سوئد موفق به دریافت جایزه بهترین فیلم شد.

 

به گزارش مشاور رسانه‌ای پروژه، در مراسم اختتامیه نوزدهمین جشنواره یاری کشور سوئد که شب گذشته برگزار شد، فیلم سینمایی «#روزهای_نارنجی» به کارگردانی #آرش_لاهوتی جایزه بهترین فیلم را دریافت کرد.

 

نوزدهمین جشنواره یاری سوئد قدیمی‌ترین جشنواره فیلم‌های ایرانی در خارج از ایران و بزرگ‌ترین جشنواره فیلم ایرانی در اروپا است که همه ساله در ماه سپتامبر برگزار می‌شود و درآمد حاصل از فروش بلیت فیلم‌های منتخب را برای حمایت از کودکان بی‌سرپرست ایرانی صرف می‌کند.

 

اولین فیلم بلند سینمایی آرش لاهوتی تاکنون در جشنواره‌های بین‌المللی متعددی حضور داشته و جوایز زیادی کسب کرده است که یکی از جدیدترین آنها جایزه بزرگ بهترین فیلم از هفدهمین دوره جشنواره فیلم پیونگ یانگ کره شمالی بود.

«روزهای نارنجی» درباره آبان، زنی 45 ساله است که واسطه استخدام کارگران فصلی است.

 

هدیه تهرانی، علی مصفا، مهران احمدی، علیرضا استادی، ژیلا شاهی، رویا حسینی، صدف عسگری، لیلی فرهادپور، اکرم علمدار، امین گلستانه و سیامک ادیب بازیگران این فیلم هستند.

 

تهیه کننده فیلم «روزهای نارنجی» علیرضا قاسم‌خان، مشاور تهیه‌کننده و مجری طرح شهنام شهباززاده و عرضه و پخش بین‌المللی این فیلم به عهده محمد اطبایی (مستقل‌های ایرانی) است.