• جمعه 27 خرداد 1401 - 23:28
  • 24784
  • 1 دیدگاه

فیلم کامل دختران بابا آنتون ضبط شده در بهشت زهرا را ببینید + واکنش ها و پیگیری قضایی

واضح نیوز اجتماعی :  ساخت کلیپ جنجالی چند دختر در داخل قبرهای بهشت زهرا باعث واکنش های زیادی شد و باعث پیگیری قضایی سازمان بهشت زهرا (س) شد.  فیلم کامل ضبط شده در بهشت زهرا (س) دختران ب
فیلم کامل دختران بابا آنتون ضبط شده در بهشت زهرا را ببینید + واکنش ها و پیگیری قضایی

واضح نیوز اجتماعی :  ساخت کلیپ جنجالی چند دختر در داخل قبرهای بهشت زهرا باعث واکنش های زیادی شد و باعث پیگیری قضایی سازمان بهشت زهرا (س) شد. 

فیلم کامل ضبط شده در بهشت زهرا (س) دختران بابا آنتون را ببینید + واکنش ها و پیگیری قضایی

پیگیری قضایی کلیپ دختران بابا آنتون 

همشهری انلاین نوشت : سازمان بهشت حضرت زهرا (س) با انتشار بیانیه ای نسبت به ساخت ویدئوی هنجار شکن نمایش «دختران بابا آنتون» واکنش نشان داده و آن‌را محکوم کرد

نمایش دختران بابا آنتوان

نمایش دختران بابا آنتون چیست ؟

دختران بابا آنتوان» کاری از سعید محسنی و یک نمایش کمدی شهری است که اجرای آن از ۹ آذرماه در تالار هنر اصفهان آغاز شده و تا ۲۹ این ماه میزبان علاقمندان به هنر نمایش است.

ریحانه ناجی، بازیگر جوان اصفهانی و عضوی از خانواده بابا آنتوان است. او فارغ التحصیل مهندسی پتروشیمی است و ۲۵ سال دارد. اینکه چطور سر از دنیای تئاتر درآورده و زمینه های علاقمندی اش به هنر نمایش چگونه شکل گرفته را در این گفتگو بخوانید.

نمایش تئاتر دختران بابا آنتوان

چه شد که از شیمی سر از دنیای هنر درآوردی؟

به دلیل علاقه زیادی که به هنر داشتم بعد از اتمام دوره لیسانس مجددا به دانشگاه آمدم و الان دانشجوی ترم پنجم کارشناسی تئاتر دانشگاه سپهر و دانشجوی ارشد رشته ادبیات فارسی هستم.

قبل از نمایش «دختران بابا آنتوان» در زمینه نمایش و تئاتر فعالیت دیگری هم در اصفهان داشتی؟ .

بله. در این مدت که وارد دانشگاه سپهر شده ام، غیر از فعالیت های دانشجویی یک اجرای عمومی داشتم به نام «سالن شماره صفر» به کارگردانی کیانوش ابراهیمی و حمیدرضا یحیی آبادی که خرداد ماه در سالن فرشچیان اجرا شد.

از «دختران بابا آنتوان» بگو...

نمایش دختران بابا آنتون یک نمایش معمولی نیست. ما در تابلوی اول نمایش، با پنج شخصیت که برگرفته از شخصیت های پنج نمایشنامه بلند آنتوان چخوف هستند مواجه می شویم و با آنها آشنایی نسبی پیدا می کنیم، سپس در تابلوی دوم این پنج دختر طی یک داستان مستقل، وارد کوره درام می شوند و چیزی که در تابلوی سوم نمایش می بینیم کمی با آن تصور قابل پیش بینی ای است که برای مخاطب ممکن است اتفاق بیفتد متفاوت است