• پنجشنبه 02 تیر 1401 - 8:42
  • 193
  • 0 دیدگاه

فیلم کامل حاج جواد شحیطات، خیّر خوزستانی و تامین هزینه جهیزیه ۶۰ عروس را ببینید

حاج جواد شحیطات، خیّر خوزستانی در حرکتی جوانمردانه هزینه کامل ازدواج ۶۳ جوان را تقبل کرد. اما داستان به همینجا ختم نمیشود. برای هر زوج یک دستگاه پژوپارس به عنوان هدیه در نظر گرفت. فیلم های جواد شحیط
فیلم کامل حاج جواد شحیطات، خیّر خوزستانی و تامین هزینه جهیزیه ۶۰ عروس را ببینید

حاج جواد شحیطات، خیّر خوزستانی در حرکتی جوانمردانه هزینه کامل ازدواج ۶۳ جوان را تقبل کرد.

اما داستان به همینجا ختم نمیشود. برای هر زوج یک دستگاه پژوپارس به عنوان هدیه در نظر گرفت.

فیلم های جواد شحیطات برای خرید یک دستگاه حودروی پژو پارس برای زوج های جوان را ببینید 

گزارش خبرگزاری فارس از اهواز، روز گذشته ویدیوی در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد که ادعا میکرد فردی خیر به نام جواد شحیطات اهل شهرستان شیبان علاوه بر خرید جهیزیه کامل ۶۰ زوج جوان، به هر زوج یک دستگاه پژو پارس صفر کیلومتر نیز کادو داده است اما واقعیت چیست؟

جواد شحیطات در این رابطه در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اهواز، با رد چنین ادعایی، اظهار کرد: چندین خیّر زیر نظر موسسه خیریه آبشار مبالغی جهت کمک به زوج‌های جوان جمع‌آوری کردند.

وی با بیان اینکه پس از جمع شدن مبالغ مورد نظر هزینه خرید 60 جهیزیه برای 60 زوج جوان فراهم شد، افزود: خرید 60 دستگاه پژو پارس صفر کیلومتر برای هر کدام از زوج‌ها به عنوان کادو به هیچ عنوان صحت ندارد.

این خیر اهل شیبان با تاکید بر اینکه هر کدام از خیرین بخشی از هزینه‌های مراسم عروسی زوج‌های جوان را تقبل کرد، گفت: این فیلم در زمان تحویل جهزیه به زوج‌ها گرفته شد و بنده در کنار محل برگزاری مراسم بودم و اطلاع ندارم چه کسی فیلم را منتشر کرده و به اشتباه عنوان کرده خرید این همه جهیزیه فقط کار من بوده است.

شحیطات بیان کرد: خودروهای تزئین شده‌ای که در فیلم نشان داده می‌شوند مربوط به ماشین عروس زوج‌ها بوده که تزئین آنها با خیرین بوده است.

وی عنوان کرد: عده زیادی از خیرین در این امر خیر سهیم هستند و درست نیست کار خوب دیگران فقط به نام بنده مصادره شود.

شحیطات گفت: در راستای کمک به زوج‌های نیازمند دیر قرار است ۲۸ تیرماه امسال جهیزیه ۱۰۰ زوج دیگر نیز تهیه شود.