فیلم کامل لحظه ترور حسن صیاد خدایی سرهنگ سپاه پاسداران در تهران را ببینید

واضح نیوز حوادث: فیلم کامل لحظه ترور حسن صیاد خدایی سرهنگ سپاه پاسداران در تهران را ببینید .حسن صیاد خدایی، سرهنگ سپاه، در تهران یکشنبه ۲ خرداد ۱۴۰۱ ترور شد. حوالی ساعت 16:30 امروز شهید حسن صیاد
فیلم کامل لحظه ترور حسن صیاد خدایی سرهنگ سپاه پاسداران در تهران را ببینید

واضح نیوز حوادث: فیلم کامل لحظه ترور حسن صیاد خدایی سرهنگ سپاه پاسداران در تهران را ببینید .حسن صیاد خدایی، سرهنگ سپاه، در تهران یکشنبه ۲ خرداد ۱۴۰۱ ترور شد.

حوالی ساعت 16:30 امروز شهید حسن صیاد خدایی مقابل منزلش در کوچه غلامیان خیابان مجاهدین اسلام (نزدیک میدان بهارستان) و داخل خودرو‌ی شخصی‌اش (پراید سفید رنگ) به شهادت رسید.

عوامل ترور که دو نفر بودند، پس از این اقدام تروریستی سوار بر موتور محل حادثه را ترک کرده‌اند. با این حال نیروهای امنیتی بر اساس سرنخ‌هایی که وجود دارد در جستجوی آنان هستند.

 با حضور در کوچه غلامیان می‌گوید: غیر از جمعی از مردم که در کوچه محل ترور حاضر شده‌اند، هم‌اکنون پلیس و نیروهای امنیتی در محل حادثه حضور دارند.

نماینده دادستانی نیز در محل حاضر است و همه جزییات و آثار ترور به دقت مورد بررسی قرار می‌گیرد. خودروی شخصی شهید به همراه برخی جزییات دیگر برای بررسی‌های بیشتر به نهادهای انتظامی و امنیتی منتقل شده است.

شهید حسن صیاد خدایی

مجاهد مدافع حرم، شهید «صیاد خدایی » پس از سال ها مجاهدت امروز در مقابل منزلش ترور شد‌ و به شهادت رسید

وی در حالی ترور شد که در داخل با ماشین خود (پراید سفید) در مقابل منزل مسکونی‌اش قرار داشت.

همسر وی اولین فردی بود که با پیکر این شهید مدافع حرم روبرو شد.

ضاربین تحت تعقیب نیروهای امنیتی هستند.

روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نیز در اطلاعیه‌ای با اعلام این خبر اقدام جنایتکارانه تروریستی ضد انقلاب و عوامل وابسته به استکبار جهانی در شهادت یکی از مدافعان سرافراز حرم را محکوم کرد.

تشییع و خاکسپاری شهید حسن صیاد خدایی ( تصاویر از ایسنا)

شهید صیاد خدایی از مدافعان حرم که امروز توسط راکبین موتور سیکلت به شهادت رسید 

تشییع مراسم وداع با پیکر شهید صیاد خدایی

مراسم وداع با پیکر شهید صیاد خدایی