• دوشنبه 30 خرداد 1401 - 18:26
  • 14673
  • 12 دیدگاه

فیلم کامل گرداندن متجاوزان به یک دختر در شهر مرند توسط نیروی انتظامی را ببینید

تنبیه چند متجاوز به یک دختر در شهر مرند آذربایجان شرقی و گرداندن آنها در سطح شهر برای عبرت دیگران را ببینید  فیلم گرداندن متجاوزان یک دختر مرندی در سطح این شهر  سرهنگ محم
فیلم کامل گرداندن متجاوزان به یک دختر در شهر مرند توسط نیروی انتظامی را ببینید

تنبیه چند متجاوز به یک دختر در شهر مرند آذربایجان شرقی و گرداندن آنها در سطح شهر برای عبرت دیگران را ببینید 

فیلم گرداندن متجاوزان یک دختر مرندی در سطح این شهر 

سرهنگ محمد جلیلیان، فر.ما نده انتظا می مرند از دست .گیری پنج آدم‌ .ربا که چندی پیش اقدام به ر. بودن دختر جوانی در شهر مرند کرده بودند، خبر داد و گفت یک مورد آدم . ربایی در یکی از پارک های شهر مرند به پل .یس گزارش شد که طی آن ۵ نفر در یکی از تفرجگاه‌ها که یک دختر دانشجو با نامزدش در حال صحبت بودند نسبت به ر. بودن و آزار و اذیتش اقدام می‌کنند.

او افزود در بازجویی‌های بعمل آمده متهمان به عمل مجر. مانه خود اعتراف و برابر دستور داد .ستان شهرستان مرند آدم‌ر. بایان در سطح شهر گردانده شدند تا درس عبرتی باشد برای مخلان نظم و امنیت عمومی که این اقدام دستگاه قضا. ئی، اقتدار و سرعت عمل پل. یس شهرستان در دستگیری و گرداندن آنها در سطح شهر مورد استقبال شهروندان قرارگرفته و رضایت مردمی را در پی داشت.

بنابر اعلام اهالی این پنج تن به یک زوج تجا. وز کرده‌اند که دختر جوان بعد این واقعه دست به خو. د.کشی زده و نامزد او نیز در بیمارستان به سر می‌برد و حال مساعدی ندارد.