• یکشنبه 18 اردیبهشت 1401 - 6:32
  • 173
  • 0 دیدگاه
  • ورزشی ,

قهرمانی پورتو با مهدی طارمی در لیگ برتر پرتغال + فیلم

واضح نیوز - تیم فوتبال پورتو پرتغال در فاصله یک هفته مانده به پایان رقابت‌های لیگ فوتبال این کشور موفق شد با شکست بنفیکا، قهرمانی خود را قطعی کند.  آبی و سفید‌پوشان پورتو در روزی که
قهرمانی پورتو با مهدی طارمی در لیگ برتر پرتغال + فیلم

واضح نیوز - تیم فوتبال پورتو پرتغال در فاصله یک هفته مانده به پایان رقابت‌های لیگ فوتبال این کشور موفق شد با شکست بنفیکا، قهرمانی خود را قطعی کند. 

آبی و سفید‌پوشان پورتو در روزی که در مقابل رقیب سرسخت خود تنها به ۱ امتیاز برای قطعی کردن قهرمانی نیاز داشتند، توانستند با گل ثانیه‌های پایانی با پیروزی جشن سی‌امین قهرمانی خود را در خانه حریف بر پا کنند. 

مهدی طارمی، مهاجم ملی‌پوش و گلزن موفق پورتو از ابتدا در زمین مسابقه حاضر بود و در دقیقه ۸۷ جای خود را به تونی مارتینز دیگر مهاجم این تیم داد. طارمی در این مسابقه نتوانست گلی به ثمر برساند و تک گل این دیدار هم در دقیقه ۹۴ و روی ضد حمله سریع بازیکنان پورتو به ثمر رسید. 

در این دقیقه، په‌په بازیکن برزیلی (نه کاپیتان پرتغالی این تیم) در فراری سریع توانست خود را به نزدیکی دروازه بنفیکا برساند و با پاسی دقیق، زایدو سانوسی دیگر بازیکن این تیم را با دروازه‌بان حریف تک‌به تک کند. سانوسی هم با ضربه‌ای زیبا موفق شد توپ را به دروازه بنفیکا برساند تا به این ترتیب کام هواداران پورتو با این پیروزی و جشن قهرمانی شیرین‌تر شود. 

پورتو که فصل گذشته قهرمانی را به اسپورتینگ لیسبون واگذار کرده بود، با نتیجه‌ای که شنبه شب به دست آورد توانست با وقفه‌ای یک‌ساله سی‌امین قهرمانی خود در لیگ فوتبال پرتغال را جشن بگیرد. 

یورونیوز