تبلیغات بنری
دیروز نمایشگاه‌داران خودرو فعالیت خود را آغاز کردند. به گفته رئیس نمایشگاه‌داران خودرو، این بازار تاکنون شاهد افزایش ۱۰ درصدی قیمت خودروها نسبت به معاملات سال قبل بود. حال آیا با شروع ماه رمضان روند رشد قیمت خودرو متوقف خواهد شد؟ رئیس نمایشگاه‌داران خودرو تهران در پاسخ به این پرسش که آیا قیمت خودرو در ماه رمضان گران خواهد شد؟ به تجارت‌نیوز گفت: قیمت خودرو از دیروز نسبت روزهای قبل از عید حدود ۱۰ درصد گران شده است، در حالی که هیچ تقاضایی برای خرید خودرو از سوی مردم وجود ندارد.…
قیمت خودرو در ماه رمضان 99 ارزان می‌شود

دیروز نمایشگاه‌داران خودرو فعالیت خود را آغاز کردند. به گفته رئیس نمایشگاه‌داران خودرو، این بازار تاکنون شاهد افزایش ۱۰ درصدی قیمت خودروها نسبت به معاملات سال قبل بود. حال آیا با شروع ماه رمضان روند رشد قیمت خودرو متوقف خواهد شد؟


رئیس نمایشگاه‌داران خودرو تهران در پاسخ به این پرسش که آیا قیمت خودرو در ماه رمضان گران خواهد شد؟ به تجارت‌نیوز گفت: قیمت خودرو از دیروز نسبت روزهای قبل از عید حدود ۱۰ درصد گران شده است، در حالی که هیچ تقاضایی برای خرید خودرو از سوی مردم وجود ندارد. همچنین باید اعلام کرد که شرکت‌های خودروسازی نیز به دلیل توقف شماره‌گذاری پلاک فعلا خودرویی به بازار عرضه نکرده‌اند و هر چه خودرو در بازار وجود دارد برای قبل از سال ۹۹ است.


سعید موتمنی افزود: شیوع ویروس کرونا باعث شد که تقاضا برای خرید خودرو بین ۳۰ تا ۵۰ درصد افت داشته باشد. همچنین افزایش قیمت ۱۰ درصدی خودرو در بازار مقطعی است و با به جریان افتادن روند فعالیت‌ها و کسب و کارها قیمت خودرو مجدد ارزان خواهد شد.