قیمت قبر ۱۴۰۱ | قیمت روز قبر در تهران و شهرهای دیگر در سال ۱۴۰۱

قیمت قبر در قطعات مختلف بهشت زهرا در سال ۱۴۰۱ چقدر است؟| جدیدترین قیمت قبر و قیمت احیای قبرهای قدیمی در سال جاری ۱۴۰۱ را در این بخش خبری واضح نیوز بخوانید . واضح نیوز-  معاون عروجیان سازمان به
قیمت قبر ۱۴۰۱ | قیمت روز قبر در تهران و شهرهای دیگر در سال ۱۴۰۱

قیمت قبر در قطعات مختلف بهشت زهرا در سال ۱۴۰۱ چقدر است؟| جدیدترین قیمت قبر و قیمت احیای قبرهای قدیمی در سال جاری ۱۴۰۱ را در این بخش خبری واضح نیوز بخوانید .

واضح نیوز-  معاون عروجیان سازمان بهشت حضرت زهرا (س) گفت: قیمت قبر در قطعات قدیمی تا ١٠ درصد برای امسال افزایش یافته است.

تعرفه خدمات در بهشت حضرت زهرا(س) در شورای اسلامی شهر تهران بررسی و مصوب می‌شود، گفت: برخلاف سال‌های گذشته که لایحه قیمت قبور ۲۵ درصد افزایش پیدا می‌کرد در مصوبه جدید قیمت قبور با توجه به تدبیر مدیرعامل سازمان و حمایت شورای اسلامی شهر تهران فقط در فاز یک ۱۰ درصد افزایش پیدا کرده است.

قیمت قبر در سال ۱۴۰۱،قیمت انواع قبر،قبر ۱۴۰۱،قیمت قبر در واضح نیوز

او با تأکید بر اینکه مرجع صدور قیمت قبور، شورای اسلامی شهر تهران است، گفت: هزینه‌ای تحت عنوان دیوار چینی و بلوک گذاری از مراجعه کنندگان دریافت نمی‌شود و این موضوع کذب محض است.

محسنی افزود: به واسطه تفاوت قیمت قبور در فاز ۱،۲،۳ پیشنهاد شد تا افزایش قیمت در فاز ۱ قطعات قدیمی ۱۰ درصد و در فاز ۲ ، ۲۰ درصد و در فاز ۳ قطعات جدید ۲۵ درصد باشد و هزینه احیای قبور بالای ۳۰ سال هم ۸ میلیون ۵۰۰ هزار تومان است.