تبلیغات بنری
اتحادیه فوتبال انگلیس اعلام کرد که زمان از سرگیری مسابقات فوتبال این کشور مشخص نیست.   به گزارش خبرگزاری ایلنا، باشگاه‌های لیگ برتر از بازیکنان خواستند به منظور محافظت از مشاغل، با 30 درصد کاهش قراردادهای فصل جاری موافقت کنند، زیرا به تازگی اعلام شد این فصل فقط زمانی دوباره برگزار خواهد شد که شرایط ایمن و مناسب باشد.   تمامی باشگاه‌ها موافقت کرده اند که "ترکیب کاهش شرط و تعویق" پیشنهادی را برای بازیکنان قرار دهند. لیگ برتر نیز 125 میلیون پوند به EFL و لیگ ملی اختصاص خواهد داد،…
لغو لیگ برتر انگلیس تا اطلاع ثانوی

اتحادیه فوتبال انگلیس اعلام کرد که زمان از سرگیری مسابقات فوتبال این کشور مشخص نیست.

 

به گزارش خبرگزاری ایلنا، باشگاه‌های لیگ برتر از بازیکنان خواستند به منظور محافظت از مشاغل، با 30 درصد کاهش قراردادهای فصل جاری موافقت کنند، زیرا به تازگی اعلام شد این فصل فقط زمانی دوباره برگزار خواهد شد که شرایط ایمن و مناسب باشد.

 

تمامی باشگاه‌ها موافقت کرده اند که "ترکیب کاهش شرط و تعویق" پیشنهادی را برای بازیکنان قرار دهند. لیگ برتر نیز 125 میلیون پوند به EFL و لیگ ملی اختصاص خواهد داد، به علاوه 20 میلیون پوند به سازمان ملی بهداشت.

 

باشگاه ها هنوز هم قصد دارند کلیه مسابقات لیگ و جام حذف شده را تکمیل کنند تا مسابقات ناقص نماند. لیگ برتر در بیانیه‌ای نوشت: "هر بازگشت به بازی فقط با حمایت کامل دولت و زمانی که جامعه پزشکی اجازه می‌دهد، خواهد بود.