• دوشنبه 26 اردیبهشت 1401 - 23:25
  • 61
  • 0 دیدگاه

ماجرای ازدواج مجدد بهاره رهنما در ترکیه از شایعه تا واقعیت + عکس جنجالی

واضح نیوز : ماجرای صبحانه خوردن بهاره رهنما با یک مرد غریبه در کنار ساحل در ترکیه و شایعه ازدواج بهاره رهنما در ترکیه را مشاهده میکنید . بهاره رهنما در 10 آذر سال 1352 در هزاوه از توابع استان مرکزی
ماجرای ازدواج مجدد بهاره رهنما در ترکیه از شایعه تا واقعیت + عکس جنجالی

واضح نیوز : ماجرای صبحانه خوردن بهاره رهنما با یک مرد غریبه در کنار ساحل در ترکیه و شایعه ازدواج بهاره رهنما در ترکیه را مشاهده میکنید .

بهاره رهنما در 10 آذر سال 1352 در هزاوه از توابع استان مرکزی متولد شد. بهاره رهنما لیسانس ادبیات نمایشی و فوق لیسانس حقوق قضایی را از دانشگاه آزاد گرفته است.او همسر پیمان قاسم خانی نویسنده سینما و جاری(زن برادر شوهر) شقایق دهقان بازیگر سینما و تلویزیون می باشد.بهاره رهنما یک دختر به نام پریا قاسم خانی دارد. پریا تجربه حضور در تئاتر پنجره ها و فیلم سینمایی بانو را دارد. بهاره رهنما جاری(زن برادر شوهر) شقایق دهقان بازیگر سینما و تلویزیون می باشد. بهاره رهنما از معدود بازیگرهایی است که تحصیلات بالایی در حد دانشگاهی دارد و شاید به همین خاطر در عرصه سینما و تلویزیون کم کار است.

بهاره رهنما، ازدواج مجدد بهاره رهنما، عکسهای جنجالی بهاره رهنما ۱۴۰۱

طلاق بهاره رهنما از حاجی؟

بهاره رهنما در این سال ها حواشی زیادی داشته است زندگی بهاره رهنما با پیمان قاسمخانی بعد از مدتی به پایان رسید . بهاره رهنما در ترکیه نیز حواشی زیادی به راه انداخته است . او با انتشار یک فیلم در ترکیه حسابی احساسات مردم ایران را برانگیخت . بهاره رهنما چند ماه گذشته پدرش را از دست داد و داغدار شد او در برنامه شام ایرانی نیز حواشی زیادی داشت و با فلور نظری و مریم امیرجلالی بحث کرد که ویدیویی از او نیز در فضای مجازی وایرال شد . رهنما در زمان زندگی مشترکش با پیمان قاسمخانی نیز حواشی ای داشت او در اکثر فیلم های همسرش ایفای نقش کرده بود.

بهاره رهنما عکسهای جنجالی ۱۴۰۱

بهاره رهنما هم اکنون در ترکیه به سر می برد . بهاره رهنما در این سفر مثل همیشه جنجال در اینستاگرام ایجاد کرد . بهاره رهنمابا لایو های خود در اینستاگرام از تلاشش برای ساخت زندگی گفت و عنوان کرد بعد از 17 سال کار کردن الان وقت خوش گذرانی اش شده است . اما نکته جالب این سفر بهاره رهنما نبود حاجی بوده است . پیج های مختلف از جدایی بهاره رهنما و حاجی خبر دادند باید دید ایا این مسیله صحت دارد یا خیر در ادامه تصاویری از بهاره رهنما در ترکیه را می بینید . /رصداقتصادی