تبلیغات بنری
مجید حسینی و باشگاه ترابزون وارد یک مجادله شده‌اند. مجید حسینی که طبق ادعای مدیربرنامه‌هایش با پیشنهاد اندرلخت و پورتو مواجه شده، شرطی عجیب را برای تمدید با ترابوزان تعیین کرد، شرطی غیرمتعارف که با پاسخ مثبت ترابوزان همراه نشد.     شرط  درخواست حسینی این بود: باشگاه در قرارداد تضمین دهد که او همیشه در ترکیب اصلی باشد. این درخواست اما برای باشگاه ترکیه‌ای معقول نبود. آنها مروان داکاستا مدافع ملی پوش مراکشی را در پست حسینی جذب کرده‌اند و البته همچنان علاقمند هستند…
ماجرای جدایی مجید حسینی از تیم ترابزون و پیوستنش به پورتو یا اندرلخت + بحث و جدل با باشگاه

مجید حسینی و باشگاه ترابزون وارد یک مجادله شده‌اند. مجید حسینی که طبق ادعای مدیربرنامه‌هایش با پیشنهاد اندرلخت و پورتو مواجه شده، شرطی عجیب را برای تمدید با ترابوزان تعیین کرد، شرطی غیرمتعارف که با پاسخ مثبت ترابوزان همراه نشد.

 

 

شرط 

درخواست حسینی این بود: باشگاه در قرارداد تضمین دهد که او همیشه در ترکیب اصلی باشد. این درخواست اما برای باشگاه ترکیه‌ای معقول نبود. آنها مروان داکاستا مدافع ملی پوش مراکشی را در پست حسینی جذب کرده‌اند و البته همچنان علاقمند هستند که یک فصل دیگر با حسینی تمدید کنند، چون موقعیت امروز حسینی در بازار اروپا چیزی نیست که ترابزون را برای فروش او راضی کند. باشگاه‌های خواهان مجید حاضر نیستند مبلغ ۵ میلیون یورو به ترابزون بپردازند و ترابزون هم نمی‌خواهد او را در حالی برای فصل بعد به میدان بفرستد که در پایان فصل بازیکن آزاد خواهد شد. ترابزون در آخرین پرده از ماجراهای حسینی با سامپدوریا با توافق نرسید.

 

حسینی یا باید بتواند ترابزون را راضی کند که در ازای دریافت مبلغ کمتر، فرصت جدایی او و پیوستن به اندرلخت یا پورتو را فراهم کنند، یا باید به تمدید قرارداد بدون تضمین‌های دلخواهش تن بدهد و دو فصل دیگر بازیکن ترابزون باشد و البته در این دو فصل پی موقعیت‌های بزرگ‌تر بگردد تا ترابزون را برای انتقال قانع کند.

 

این پیجیدگی‌ها به جدل حسینی و ترابزون تبدیل شده، جدلی که معلوم نیست چه سرنوشتی را برای مجید حسینی بسازد. در این میان باید دید برنده این دوئل کیست؟ ترابزون از منافع خودش دفاع می‌کند و سخت‌گیرانه او را به سمت تمدید می‌برد و در صورت انتقال ۴ یا ۵ میلیون یورو درآمد به دست می‌آورد یا حسینی می‌تواند در این موقعیت به سمت یک انتخاب تازه در بلژیک یا پرتغال برود؟