• یکشنبه 29 خرداد 1401 - 11:42
  • 219
  • 0 دیدگاه

ماجرای دستگیری پسر کرمانی که خبر دروغ برای BBC ارسال میکرد + جزییات

 فرمانده انتظامی شهرستان قلعه گنج از دستگیری عامل ارتباط با شبکه BBC و اظهار نظر نادرست درخصوص سرقت طلافروشی این شهرستان خبر داد.  به گزارش واضح نیوز به نقل از رکنا : سرهنگ مراد حیدری گفت:
ماجرای دستگیری پسر کرمانی که خبر دروغ برای BBC ارسال میکرد + جزییات

 فرمانده انتظامی شهرستان قلعه گنج از دستگیری عامل ارتباط با شبکه BBC و اظهار نظر نادرست درخصوص سرقت طلافروشی این شهرستان خبر داد. 

به گزارش واضح نیوز به نقل از رکنا : سرهنگ مراد حیدری گفت: در پی وقوع یک فقره سرقت مسلحانه طلا فروشی در قلعه گنج، فردی اقدام به ارسال گزارش نادرست بر اساس اظهار نظر شخصی خود به شبکه خبری BBC فارسی کرده و عملکرد پلیس را ضعیف توصیف کرده بود.

او می‌گوید: به همین منظور کارشناسان پلیس فتا با انجام اقدامات اطلاعاتی و تخصصی، عامل ارتباط باشبکه معاند که یک پسر ۲۶ ساله بود را شناسایی و این فرد را با هماهنگی قضائی دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان قلعه گنج گفت: تحقیقات کارشناسان پلیس فتا حاکی از آن است که این فرد دربستر یکی از شبکه‌های اجتماعی با این شبکه خبری ارتباط گرفته و بنا به یک انگیزه واهی گزارشی ازوقوع این سرقت را به این شبکه خبری ارسال کرده است.

سرهنگ حیدری گفت:این متهم به ارتباط با این شبکه معاند اقرار کرد.

او می گوید: پلیس با عاملان تشویش اذهان عمومی چه در فضای حقیقی و چه در فضای مجازی با قاطعیت برخورد می‌کند و لازمبه

شناسایی و دستگیری عاملان سرقت مسلحانه به طور ویژه در دستور کار کارگاهان پلیس آگاهی قرار دارد و به محض دستگیری اطلاع رسانی خواهد شد.