• دوشنبه 16 خرداد 1401 - 22:04
  • 849
  • 0 دیدگاه

ماجرای کامل رابطه سوزی کورتز با پیکه l فیلم لو رفته رابطه با پیکه / اینستاگرام

سوزی کورتز کیست؟ رابطه سوزی کورتز با جرارد پیکه با عکس و ماجرای کامل رابطه سوزی کورتز با پیکه l فیلم لو رفته رابطه با پیکه / اینستاگرام سوزی کورتز با عکسهای سوزی لو رفته کورتز و پیکه را ببینید. واض
ماجرای کامل رابطه سوزی کورتز با پیکه l فیلم لو رفته رابطه با پیکه / اینستاگرام

سوزی کورتز کیست؟ رابطه سوزی کورتز با جرارد پیکه با عکس و ماجرای کامل رابطه سوزی کورتز با پیکه l فیلم لو رفته رابطه با پیکه / اینستاگرام سوزی کورتز با عکسهای سوزی لو رفته کورتز و پیکه را ببینید.

واضح نیوز خواندنی: سوزی کورتز یکی از مدل های اینستاگرام در گفتگو با رسانه ها اعلام کرد: جرارد پیکه انسان بی ارزشی است، چون از بین همه بازیکنان بارسلونا، تنها کسی که برای من پیام های جنسی ارسال کرده، پیکه بوده است.

این مدل برزیلی در ادامه گفته: با ساندرو راسل رئیس سابق بارسلونا دوست بودم، وقتی پیکه مرا دید شماره ام را گرفت، وقتی به برزیل برگشتم در اینستاگرام به من پیام فرستاد و هر روز به پیامک دادن ادامه می داد.

او در واکنش به خیانت پیکه به شکیرا گفت: شکیرا سزاوار این خیانت نبود؛ جرارد پیکه تنها بازیکنی بود که مستقیما به من پیام های کثیف می داد.

خانم سوزی کورتز پیش تر در یک لایو اینستاگرامی عکس لیونل مسی را تتو زده و گفته بود اینطور خواستم یک قدم به عشقم نزدیک تر بشم؛ همسر مسی پس از خبردار شدن از ماجرا او را هم با صفحه شخصی اش و هم با پیج مسی بلاک کرد.

عکس های سوزی کورتز مدل برزیلی که در اینستاگرام مننتشر شده است را تماشا کنید.

عکس سوزی کورتز

ماجرای کامل رابطه سوزی کورتز با پیکه

ماجرای کامل رابطه سوزی کورتز با پیکه l فیلم لو رفته رابطه با پیکه

ماجرای کامل رابطه سوزی کورتز با پیکه l فیلم لو رفته رابطه با پیکه / اینستاگرام